İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim kıyma fiyatı

Bim kıyma fiyatı mağaza ve marketlerin en çok araştırılan ürünlerinden birisidir. Özellikle bim’de satılan ürünlerin fiyatları diğer yerlere göre uygun mu diye kontrol ediliyor. Piyasaya girdiği günden beri düşük maliyet politikası ile devam ediliyor. Peki bim kıyma fiyatı için kaç gramaj, hangi marka ürünler satılıyor. Yazımızda bim kıyması alıp neler yapılacağını da belirteceğiz.

Bim kıyma fiyatı

Özellikle ev ve işyerlerinde kıyma ile bir çok yemek yapılabiliyor. Köfte, hamburger, sulu yemekler, patatesli kavurma gibi şeyler bim kıyması ile yapılabilir. Bunun yanı sıra çocukların da sevdiğini düşünerek menüler hazırlayabilirsiniz. Bim kıyma fiyatı gelen zamlardan etkilenmiş olsa da yine de fiyat performans ürünü denilebilir. Stok sorunu olmayan kıyma için emin markası ile satış yapılmaktadır. Hijyenik ve sağlam ambalaj içerisinde olan kıymaların SKT bilgisine bakarak alınmasını öneriyoruz. Saklama koşulları her ne kadar iyi olursa olsun aldıktan sonra paketi açıp hızlıca tüketmek gerekiyor.

Bim kıyma fiyatı 2023

Mağaza kasiyerleri etiketleri değiştirirken gelen zamlara göre belirlemektedir. Paketlenmiş bim kıyma fiyatı şuan için ne kadar oldu tablodan bakabilirsiniz. İçindekiler: %70 yağ, %2 karbonhidrat, %28 protein.

  • 500 gr Bim kıyma fiyatı 55 TL’dir.
Bim kıyma markagramajbim kıyma fiyatları 2023
bim emin et 400 gr72,90 TL
Emin marka dana kuşbaşı76 TL
İnegöl köfte66 TL
dana köfte kıymadan72,90 TL
bim kıyma fiyatı 2023

Bim kıyma fiyatı ne kadar

Tablodan bakıp detayları görerek alışverişinizi planlayabilirsiniz. Satılan etler sertifikalı ve bim’in tesislerinden getirilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir