İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim soda fiyatı

Bim soda fiyatı yaz ve kış aylarında tercih edilen bir içecektir. İster buzdolabında ister oda sıcaklığında muhafaza edip tüketebilirsiniz. Bim’de satılan avşar marka soda fiyatları için bir yazı hazırladık. Sade ve meyveli olarak satılan bim soda, mineral açısından zengindir. Yemeklerden sonra, ferahlamak için veya keyfi olarak içebilirsiniz. Uzmanların önerisi ise günlük 1 adet yeterli olacağı yönündedir.

Bim soda fiyatı

Günümüzde halk arasında soda ve maden suyu karıştırılmaktadır. Maden suyu içerisinde demir, potasyum, magnezyum, kalsiyum, silikat ve bikarbonat vb. mineraller bulunur. Soda da ise mineral bulunmuyor. Meyveli olanların çok önerilmediğini belirtelim ancak damak tadına uygun gelebiliyor elbette. Bim’de soda satışları yapılırken 6’lı 12’li ve 24’lü olarak satılıyor.

  • Avşar markası ile satılmaktadır ( meyveli olanlar mevcut )
  • Sade soda olarak sırma bulunur.
Bim soda fiyatları 2023Fiyatı
Avşar 6X200 ml Karadut Frenk Üzümlü44,50 TL
Avşar 6×200 ml Mango Ananas Maden Suyu28,50 TL
Avşar 6×200 ml Doğal Maden Suyu15,50 TL
Avşar 24×200 ml Karpuz Çilek Maen116 TL

Bim soda fiyatları 2023 tablosu listelenmiştir. Fiyatlar zam ve kampanya dönemine göre değişebilir, bim kasalarından teyit ediniz. Lezzet açısından oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle avşar markası ile bim sodası satışı yoğun talep görmektedir. Bim sade soda fiyatı da piyasaya göre uygun fiyatlıdır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir