İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim pizza fiyatı

Bim pizza fiyatı son derece ekonomik olan bir ürün ile karşınızdayız. Günümüzde hızlı gıda tüketimi giderek yayılmakta olup buna göre de uygun fiyatlara yemek almak isteyenler artmıştır. Bim getirdiği tüm ürünlerde rekabetçi olup daha düşük bütçelere satış yapmayı hedefliyor. Ürünlerinin de bir çok kesim tarafından iyi fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazıda geçen bim pizza fiyatı ise güncel hali ile detaylıca aktarılmıştır. Sitemizden hangi pizza, kaç adet olduğu gibi detayları görebilirsiniz.

Bim pizza fiyatı

Öğrenciler ve bekar hayatı yaşayanlar, işten eve evden işe gidenler bim pizza tercih ediyor diyebiliriz. Yapması oldukça pratik olan bim pizzası için farklı markalarda bulunmaktadır. Bim kendi ürettirdiği ve sadece mağazalarında sattığı bim pizza fiyatı ise 2023 yılında ne kadar oldu inceliyoruz. Pizza, dondurulmuş olarak saklanmaktadır ve fırında ısıtılarak hazır hale getirilmektedir. Sadece pizza satışı yapan markalarda ürün yelpazesi oldukça geniş oluyor fakat fiyatları pahalı seviyelerde diyebiliriz. Ekonomik olan ve doyurucu bim pizza herkes tarafından sevildi.

Pizza çeşitleriBim pizza fiyatı 2023
Bim 4’lü Lezzethane marka42,50 TL
Superfresh pizza 600 gr53,25 TL
İnci pizza 4 lü42,50 TL
bim pizza fiyatları tablosu

Liste fiyatları son olarak bim pizza için yakın tarihte güncellenmiştir. Ancak zaman zaman etiketlerin değişmesi, enflasyona bağlı ürün artış fiyatları olmaktadır. Bu neticede değerlendirdiğimiz zaman sitemizi sıkça ziyaret edip bim pizza fiyatları ne kadar oldu bakabilirsiniz.

Bim dondurulmuş pizza

Evde kolaylıkla yapılan dondurulmuş pizza içinde sucuk, salam, mısır, zeytin ve pizza sosu bulunuyor. Yüksek derece fırında 15 dk içerisinde yapabilirsiniz. Evinize gelen misafir için arkadaş grupları için hızlıca hazırlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir