İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim sosis fiyatı

Bim sosis fiyatı sabah kahvaltıların vazgeçilmezleri arasında olsa da karışık sandviç kültüründe de yeri önemlidir. Çocukların yetişkinlerin sevdiği ürün olan sosis ülkemizde de epey satılmaktadır. Marketlerde, gıda ürünlerinin satışının olduğu tüm noktalarda kolaylıkla bulunabilir. Bu yazımızda ise bim sosis fiyatı üzerinde duracağız. Genelde alışveriş yaparken kahvaltılık satılan bölümlerde bulunuyor. Önceden ürün fiyatın bilmek sizin bütçenizi de ayarlamanıza faydalı olacaktır. Peki güncel olarak bim’de satılan sosis fiyatları ne kadar? Birlikte inceleyeceğimiz yazı da farklı marka ve gramajları da ele alacağız.

Bim sosis fiyatı 2023

Bim’e giderek sosis fiyatlarını öğrenebilirsiniz ancak online olarak sitemizden yayınlayıp vakit kazanmanızı sağlıyoruz. Gelen vergi değişimleri, zamlar fiyat etiketlerinin de güncellenmesine sebep oldu. Bim’de çeşitli markaların satıldığını herkes biliyor. Buna göre araştırdığımız zaman bim tombik sosis ve bim pınar sosis raflarda dikkat çekmektedir. Tombik dediğimiz marka sadece bim mağazalarında yer alır.

  • Bim Sosis fiyatı, 22.90 TL’dir. 130 gram bim Pınar hindi kokteyl sosis fiyatları 22.90 TL’dir.
  • Bim Tombik piliç sosis fiyatı, 2023 yılında 55.50 TL’dir. 500 gram Bim Tombik piliç sosis fiyatı 48.90 TL’dir.

Yukarda yer alan fiyatlar şuanki güncel sosis fiyatlarını yansıtıyor.

bim sosis video

Bim sosis aldıktan sonra ister sabah kahvaltısına isterseniz akşam sandviç yapımında kullanabilirsiniz. Oldukça lezzetli diyebiliriz. Fiyat performans ürünleri arasında bim sosisi de sayılabilir. Sizlerde deneyimlediğiniz lezzetleri bize bildirebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir