İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

algida dondurma fiyatları 2023

algida dondurma fiyatları 2023 çeşitli marka ve gruplar fiyatlarını yayınlamaya başladı. Yeni yıl sonrası zam gelecek mi sorusu üzerine fiyat artışlar gözlemleniyor. Değerli ziyaretçilerimiz için araştırma yaparak algida markasının dondurmaları ne kadar oldu? Algida dondurma fiyatları güncel başlıkları ele alınmıştır. Sitemizden liste halinde tüm dondurmaları görebilir, paylaşabilirsiniz.

algida dondurma fiyatları 2023

Özellikle yazın satış rekorları kıran algida, kışın da satış yapmaya devam ediyor. Her yıl başlangıcı ile yeni fiyatlarını yansıtmaktadır. Elbette gelinen nokta, küresel ekonomik krizler etkilemektedir. İnsanların alım gücünü de göz önünde bulundurduğumuz zaman fiyatlar normal mi siz karar verin. Peki şuan açıklama sonrası algida dondurma fiyatları 2023 ne oldu.

algida dondurma fiyatları 2023
algida dondurma fiyatları
Ürün AdıbirimFiyat
Algida maraş usulü500 gr85TL
cornetto disc oreokülah dondurma15 TL
cornetto çikolatalı anteplikülah dondurma tipi15TL
Carte d\’Or Classic kaymak925ml49,90
twisterrenkli5TL

Sosyal medya üzerinden gelen tepkiler aslında fiyatların çok yükseldiği ile ilgili. Fakat algida markasının dondurmalarının da kalitesi tartışılmaz. Bütçeye göre dondurmalar da üretmektedirler. Örneğin çocukların çok sevdiği algida max fiyatı 7TL, carte d’or olan dondurmalar içindeki ekstra süt, çikolata miktarı bakımdan zengindir. Bu sebeple fiyatları yüksek.

Eğer sizde gelen fiyat değişimleri için yorum yapmak isterseniz konuya yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir