İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim aseton fiyatı

Bim aseton fiyatı yazımızda yer alan bilgiler genellikle kadınların merak ettiği soru üzerine eklenmiştir. Bildiğiniz gibi bim’de satılan ürünler kendi marka ve üretimlerine ait olabiliyor. Şuan raflarda bulabileceğiniz bim aseton da bunlardan birisidir. Bakımlı olmak, tırnakların güzel görünmesi her kadının istediği şeylerden diyebiliriz. Bunun yanı sıra oje sürdükten sonra rengi değiştirmek istediğiniz zaman kaliteli aseton kullanmalısınız. Leke kalmaması, tahriş etmemesi önemlidir. Yazıda ekonomi tarafını da ele alarak bilgi vereceğiz.

Bim aseton fiyatı

Kokusu ve aroması olan ürünler bulunmaktadır. Örneğin lavanta, çilek, vanilya gibi kokusunu hafifletmek için kullanılabilir. Gülşah markası ile satılan bim aseton fiyatı ise ne kadar oldu, güncel zamlı fiyatı ne araştırdık. Plastik şişe içerisinde yer almaktadır. Fıs fıslı, pompalı şekilde olanları mevcuttur. Bim’de satışta olan aseton pompalı olan modeldir. Pratik ve kullanım açısından uzun ömürlüdür. Oje temizlemek için bim asetonunu tercih edebilirsiniz.

  • Bim aseton fiyatı 29 TL

Bim aseton fiyatı 2023

Kullanımı konusunda gayet basittir. Pompalı olan bim aseton, bastıkça ufak miktarda sıvıyı çıkartır. 175 ml ebatları ile uzun süre kullanılmaktadır. Kullanıcı yorumları ise oldukça memnun edici yönde diyebiliriz. Kuaförlerin, güzellik salonlarının kullandığı da bilinmektedir. Fiyat performans açısından oldukça iyi. Başarılı olan bu ürün fiyatı şuan 2022 yılı için geçerlidir. Ürün değişimleri, stok durumları güncellenmektedir. Bim aseton fiyatı 2023 yılında %10 kadar zamlanabilir. Mağazalardan teyit ederek, kasada barkot okutarak fiyatı görebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir