İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim ayran fiyatı

Bim ayran fiyatı Türk kültüründe önemli yere sahip olan milli içeceğimizdir. Herkesin damak tadına uygun, her yaş grubuna hitap eden ayran, faydaları ile de bilinmektedir. Yazı içeriğinde bahsedeceğimiz konular bim’de satılan kutu ve şişe ayranları kapsamaktadır. En güncel hali ve en uygun fiyatları araştırırken bim ayran fiyatı da dikkat çekiyor. Ürünler kendi imalatları olduğundan piyasa verilerine göre daha düşük fiyata satılmaktadır. Sadece bireysel market müşterisine değil toptan alanlar dahi olabiliyor. Bu kadar talep gören bim ayran ne kadar, koli fiyatları uygun mu detayları listeledik.

bim ayran ile tavuk döner

Süt ve süt ürünleri ile üretimini devam ettiren Bim, Dost markası ile ayran satmaktadır. Ayran çocuklarda ve yetişkinlerde yemek yanında oldukça fazla tüketilen içecektir. Bim ayran ile ne yenir? Sorusu üzerine lahmacun, pilav, köfte, tavuk ve et yemekleri ile içilir. İşe giden sabah saatlerinde yola çıkanlar içinde simit ayran keyfi gerçekten lezzetli olmaktadır.

Bim ayran fiyatı

Yapılışı evlerde hızlıca ve pratik şekilde gerçekleştirilebilir. Ancak hazır olan bim dost ayran tadı ve kıvamı açısından son derece iyi. Evinizde yoğurt yoksa size en yakın bim’den ayran alabilirsiniz. Sürekli stok olmaktadır, alırken SKT kontrolü yapın. Bunun haricinde bim ayran fiyatı detaylarını tablodan görebilirsiniz.

  • Bim ayran fiyatı 2023 1,5 TL’dir. Fiyatlar değişebilir, güncellenebilir.

Bim koli ayran fiyatları

Kalabalık gruplar, evde yapılan organizasyonlar, kutlama ve törenler için bim koli ayran almak daha ekonomiktir. Koli içerisinde yer alan 200 ml’lik ayranlardan alabilirsiniz. Bim koli ayran içinde toplam 20 adet bulunmaktadır.

  • Dost koli ayran fiyatı 20’li 30 TL.

Bim küçük ayran fiyatı 2023

Çocukların sıkça aldığını iletebilirsiniz. Ayrıca cafelerde, tavuk döner ve et döner yanında verilen küçük ayranlar satılmaktadır. Fast food veya evde ekmek arası yiyen biriyseniz tekli olarak satılan bim küçük ayran fiyatı bilgisini kontrol edebilirsiniz.

  • Bim küçük ayran fiyatı – Dost marka – 1,5 tl.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir