İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim battaniye fiyatı

Bim battaniye fiyatı kış aylarında ve mevsimin soğumaya başladığı dönemlerde ihtiyaç olmaktadır. Isınmak ve serin havalarda üzerinizi örtmek için kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi bim, ev tekstili konusunda da ürünler getirmektedir. Bu yazımızda yer alan bim battaniye fiyatı bilgisi de güncel olarak ele alınmıştır. Dönemsel olarak getirilen battaniyeler tek ve çift kişilik olarak satılmaktadır. Amacımız kaliteli ürün mü fiyat performansı iyi mi bunu değerlendirmek. Mağazalara ne zaman geleceği konusunda da araştırma yapılmıştır.

Bim battaniye fiyatı

Aktüel ürün listesi içerisinde yer alan bim battaniye ne zaman gelir sorusunu da akla getirmektedir. Şuan gelecek olan ürün gruplarına baktığımız zaman battaniye görünmemektedir. Ancak ülkemizin yaşamış olduğu deprem sebebi ile bim battaniye temini yapacağını düşünüyoruz. Özellikle güneydoğu ve doğu bölgelerinde ki soğukluk, kötü hava koşulları battaniyenin acil ihtiyaçlar arasına girmesini sağlamıştır. Tek kişilik battaniye ölçüsü 150 x 200 olarak belirlenmiştir. Çift kişilik olan bim battaniye ölçüsü 200 x 220 cm olarak geçmektedir.

Bim battaniye fiyatı 2023

Söz konusu güncel fiyat 2023 ocak itibari ile belirlenmiştir. Mağazalardan ve internet sitesinden aldığımız bilgilere göre bim battaniye fiyatı 129 TL’dir. Lüks pamuklu olarak geçmektedir. Ancak bim’den temin etme konusunda zorluk olabilir hızlıca tükenmektedir. Stokların sınırlı olması da anında satılmasına sebep olmaktadır. Farklı renk seçenekleri vardır bim battaniyesi için krem, bordo, kahverengi bulunmaktadır.

bim battaniye fiyatları 20232023 Yeni Fiyatları
bim battaniye fiyatı 2023129 tl
renkli pamuk battaniye bim129 tl
bim kalın battaniye çift kişilik129 TL

Bim battaniye ne zaman gelecek

Şubat ayı içerisinde yer alan bültenlerde görünmüyor. Ancak yakın zamanda doğal afet olması sebebi ile güncellenmesi ön görülmektedir. Bim battaniye ne zaman gelir sorusuna vereceğimiz yanıt tahmini olmakla birlikte şubat veya mart ayını söyleyebiliriz. Eğer almak isterseniz bim’in kendi sitesinden de ön sorgulama yapabilirsiniz.

bim nar ekşisi fiyatı
bim peripella fiyatı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir