İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim boza fiyatı

Bim boza fiyatı 2023 mağazalarda görmeye başladığımız bim bozası hakkında bilgi aktaracağız. Market raflarında yerini alan ve soğuk havalarda içinizi ısıtacak ürün için her şey burada. Özellikle içindeki besleyici vitaminler ile akıllara gelmektedir. Gençlerin, orta yaş grubunun kısaca herkesin severek tükettiği bir üründür.

Bim boza fiyatı 2023

Güncel durumda değişen fiyatlar ve ücretlerden boza’da etkilenmiştir. Ancak fiyat durumu için bim vatandaşlara uygun fiyatları sunmaya çalışmaktadır. Kendi üretimleri olan ürünlerde de ekstra indirimler olabilmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman bim boza fiyatı 2023 yılında merak konusu olmuştur. 1 litrelik olarak satılmaktadır. Bim’e yakın zamanda gittiyseniz ürün tanıtımı yapılmaktadır. Bardaklar ile ikram edilmektedir. Tadını sevenler 1 litre olan boyutlarda ki bozayı alabilmektedir. Boza tüketirken leblebi ile de desteklemek farklı tad vermektedir. Elbette kendi damak tadınıza göre deneyebilirsiniz. Bim boza fiyatları liste olarak bakıldığında şuan aşağıda yer alan tutar üzerinden satıştadır. Markası agah boza olarak geçmektedir.

bim agah boza 2023

Seneler önce sokaklarda satılan, mahalle aralarında bozacı diye bağıran satıcılar olurdu. Nostaljik olsa da keyifli boza içimi sağlanırdı. Bim bu açığı kapatmak sizi eski günlere götürmek için bim bozasını çıkartmıştır. Makul fiyatlarda olduğundan her bütçe kolaylıkla alabilmektedir. Akşam kış sohbetleri ile misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Son olarak bim boza fiyatı araştırması yapan ziyaretçilerimize en net bilgiyi aktarıyoruz.

  • Bim boza fiyatı 2023 – Agah boza 1 litra 9,75 TL

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir