İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim buzdolabı poşeti fiyatı

Bim buzdolabı poşeti fiyatı Her evde kullanılan saklama poşeti olarak geçen üründen bahsedeceğiz. Bim buzdolabı poşeti fiyatı araştırması yapanlar için rehber olacak güncel makalemiz yayınlanmıştır. Ev, iş yeri ve cafelerde ürün saklamak için özel tasarlanmış poşet. Her ürünün koşulları, bulunduğu ortam farklılık gösterebilir. Bozulmaması için de iyi muhafaza edilmelidir. Poşetin amacı hava ve nemi dışarda tutmaktır. İçeriye almadığından gıdaların bozulmasıda gerçekleşmeyecektir. Örneğin aldığınız sebze ve meyveleri dolaba koymak istiyorsunuz. Buzdolabı poşeti olmadan koyduğunuz zaman bozulma olabilir, küflenebilir, çürüyebilir.

Bim buzdolabı poşeti fiyatı

Evde derin dondurucusu olanlar yazdan kışa hazırlık yapmaktadır. Özellikle annelerimiz, ananelerimiz kışın doğal olarak bulunmayan ürünleri yazdan saklamaktadır. Derin dondurucu sayesinde bim buzdolabı poşeti alıp kolayca paketleyebilirsiniz. Yaz mevsiminde bulunan mis kokulu domatesleri, taze fasulye gibi yiyecekleri buzdolabı poşetine koyup kışın da aynı lezzet ile tüketebilirsiniz.

En çok Kurban bayramında kullanılmaktadır. Kurban sonrası eve getirilen etler kuşbaşı, yemeklik, kıymalık gibi ayrılmaktadır. Fakat saklamak için bim buzdolabı poşeti bulundurulmalıdır. Boyutlarına göre alabilirsiniz. Genellikle 1 kg kadar ürün sığdırabilirsiniz. Uygun fiyatlara satılması, sürekli raflarda bulunması alışveriş sepetlerinde yerini korumaktadır. Eğer sizde bim’e gitmeden önce liste yapıyorsanız bim buzdolabı poşeti fiyatı yazımızı okuyabilirsiniz.

Bim buzdolabı poşeti ne kadar?

Sorunun en güncel hali listeye eklenmiştir. Artan fiyatlar, değişimler olabilir. Bim buzdolabı poşeti ne kadar diye soranlar için hızlıca tabloya bakıp bilgi verebilirsiniz.

Barkod NoMarketÜrün AdıFiyat TLLt/Kg/Adet FiyatıFiyat Tarihi
BİMProtex Buzdolabı Poşeti 100 Adet9,900,062022
BİMProtex Buzdolabı Poşeti 100 Adet9,900,072023
BİMProtex Buzdolabı Poşeti 100 Adet11,500,102023-22
BİMMarka Protex Buzdolabı Poşeti 100 Adet12,500,112023 ocak
  • Bim buzdolabı poşeti fiyatı 9,90’dan başlamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir