İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

bim çamaşır suyu fiyatı

Bim çamaşır suyu fiyatı

Temizlik ve hijyen koşullarının sağlanması için oldukça önemlidir çamaşır suyu. Bim’de tezgahlarına kendi markasını ve diğer bilinen markaları getirmiştir. Sitemizden bakıp alışveriş yapmadan önce fikir sahibi olabiliyorsunuz. Güldal markası sadece bim’de satılan ürünleri kapsamaktadır. Web sitemiz aracılığı ile güncel bim çamaşır suyu fiyatı detayını görebilirsiniz. Tiplerine ve içeriklerine göre de çamaşır suyu seçimini yapmanız gerekiyor. Çamaşır suları nerelerde kullanılıyor? Ev, işyeri ve mekanların temizlenmesine ihtiyaç duyulan tüm yüzeylerde kullanılabilir. En çok lavabo, tuvalet, banyo gibi alanlara kullanılır. Elbette çamaşır suyunun deri ile teması halinde tahriş etme durumu olabiliyor. Dikkat edip kendinize bir çift eldiven almalısınız. Çamaşır suyunu su ile hafifce karıştırıp da kullanmak mümkündür.

Bim çamaşır suyu fiyatları 2023

Sodyum hipoklorit olan madde deri temasında farklı sonuçlar ortaya çıkarabilir. Kendinizi korumaya alarak çamaşır suyu kullanmalısınız. Ayrıca bebek ve çocuklardan uzak tutulmalıdır. Çamaşır suyu dökülen yerin havalandırılması gerekir ve çamaşır sulu ortamda (kapalı olan ortamda) çok fazla bulunmamalısınız. Güldal markasının çamaşır suyu çok sık araştırılmaktadır. Özellikle ev hanımları bim çamaşır suyu ile temizlik yapmayı seviyor. Çünkü maksimum temizlik ve performansı olan bir üründür.

Güldal çamaşır suyu fiyatı

Domestos kalitesinde olan güldal çamaşır suyu sadece bim‘de satılıyor. Bu ürün fiyat olarak daha ekonomik diyebiliriz. Bunun yanı sıra fiyatına göre kolayca raflarda bulunmaktadır. Stok sorunu çekmeden, daha uygun fiyata güldal çamaşır suyu alabilirsiniz.
  • Güldal çamaşır suyu fiyatı 1 lt: 14,95 TL
  • Bim güldal çamaşır suyu fiyatı 1lt: 14,95 TL

Bim çamaşır suyu fiyatı ne kadar

Güncel etiket fiyatları yukarıda belirtilmiş olup bim’den çamaşır suyu alabilirsiniz. Diğer yazılarımızda yer alan ürün fiyatlarını da inceleyip bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir