İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim Çiğ Köfte Fiyatı

Bim çiğ köfte fiyatı

Acılı, acısız seçenekleri ile yıllardır sevilen bir tad. Hazır olarak satılan çiğ köfteler bir çok markanın da kurulmasını sağlamıştır. Bim’de bu duruma kayıtsız kalmayıp marketlere bim çiğ köfte getirmiştir. Şuan tüm şubelerde bulunan bim çiğ köftesi acılı ve acısız olarak satılmaktadır. Peki bu ürünün muhafaza edilmesi, bim çiğ köfte fiyatı hakkında güncel bilgiler nelerdir?

bim çiğ köfte paketi

Ev yapımı olarak çiğ köfte hazırlamak gerçekten zaman ve maliyet yönünden fazladır. Bulgurun yoğurulması, içine konulacak baharatların ayarlanması tamamen tecrübe istemektedir. Eğer evde yapmaya vaktiniz ve bütçeniz yoksa bim çiğ köfte tam olarak size uygundur. Çeşitli markaların günümüzde çiğ köfte sattığını biliyoruz. Ancak biz deneyimlediğimiz M.Z EGE markası ile raflarda yerini almıştır. Reyonlarda paketlenmiş kutulanmış şekilde verilmektedir. Hazır olarak iki çeşit bim çiğ köfte bulunuyor.

Bim çiğ köfte fiyatı 2023

Dürüm çiğ köfte ve dürüm olmadan sıkılmış çiğ köfte seçenekleri vardır. İçindekilere baktığımız zaman ketçap, domates salçası bulgur, sirke, tuz, kıvam artırıcı bulunduğunu görüyoruz. Aroma vermesi için tatlandırıcılar nar ekşisi aromaları yer almaktadır. Dürüm olarak satılan bim çiğ köfte 165 gr, sıkılmış tane tane dizilmiş çiğ köfte 315 gr olarak satıştadır.

  • Bim çiğ köfte fiyatı 2023 11,75 TL
  • Bim dürüm çiğ köfte sos ile 11,75 tl
  • M.z Ege bim çiğ köfte fiyatları 22 TL

Deneyip tadını beğendiğimizi söyleyebiliriz. İki adet yiyip öğün olarak doyurucu çiğ köfte diyebiliriz. Eğer sizde bim çiğ köfte fiyatları tutarlarını öğrenmek isterseniz konumuzu görüntüleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir