İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim çilek fiyatı

Bim çilek fiyatı tam mevsimi geldi ve herkesin sevdiği çilek tezgahlarda yerini aldı. Özellikle pazarlarda, manavlarda gördüğümüz çilek yaz meyvelerinden en iyisi. Araştırma yaparken hem çocukların hem yetişkinlerin beğendiğini ifade edebiliriz. Bu kadar çok talep olunca bim çilek fiyatı merak konusu oluyor. Şuan tüm mağazalarda satışı yapılan çilek belli paketler içerisinde satılmaktadır. Plastik kapalı kutular içinde bulunan bim çilek almak isteyenler konumuzu okuyabilir.

Bim çilek fiyatı

Akdeniz, Marmara ve Ege bölgelerinde çilek yetiştiriciliği yapılmaktadır. Ülkemizde çilek yetiştiren başlıca iller, Mersin, Aydın, Muğla, Konya ve Bursa’dır. Buralarda çilek yetiştiriciliği yapanlar ülkemizin iç ihtiyaçlarını karşılar ayrıca ihracatta yapmaktadır. Geçen ay ilk olarak tezgahlarda satışa çıkarılan çilek fiyatları şuan biraz daha düşmüştür. Bu yıl bolca çilek görebilirsiniz. Hatta çilek alıp reçel yapabilirsiniz. Peki uygun fiyat anlayışı ile devam eden bim’de çilek ne kadar? Bim çilek fiyatı için listeyi inceleyiniz.

  • Bim çilek fiyatı 2023 1 kg 25 TL
  • Bim ambalajlı kutu çilek fiyatı 500 gr 15 TL

Liste fiyatları haftalık bazda değişebiliyor. Sizde bim’den çilek almak isterseniz şuanki fiyatlar geçerlidir.

Bim çilek fiyatı 2023

Her yıl gıda fiyatlarında değişimler belli sebeplerde olabiliyor. Bu yılda marketlerde satılan çilek fiyatları değişti. Şuan bim çilek fiyatı 2023 yazısına baktığımızda bim’den kilosu 25 liraya çilek alabilirsiniz. Çileklerin boyutları orta sınıf diyebiliriz. İsterseniz meyve olarak direk tüketebilir, isterseniz tatlılarda kullanabilirsiniz. Bim çilek fiyatları 2023 yılında değişmesi halinde sayfamızdan hızlıca güncellenecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir