İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim defter fiyatı

Bim defter fiyatı yeni dönemin başlaması, okulların tatil sonrası yeniden açılması ile okul alışverişleri başladı. Günümüzde okula başlayan öğrenciler kareli, çizgili defter arayışına girdi. Bim’de satılan defterlerin kalitesi gerçekten sağlam. Hem anne ve babalar hemde öğretmenler defterleri önermektedir. Çocukların sürekli temas ettiği bu yaprakların sağlık açısından da iyi olması gerekir. Yazı detayımızda bahseceğimiz bim defter fiyatı için liste yapılmıştır. Fiyat araştırması yaparken en çok talep edilenleri, fiyatı uygun olanları ekledik.

bim defter fiyatı

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri defter kullanımı açısından her yıl yeni defter almaktadır. Branşlara göre kullanılacak defterin yaprak sayısı türü belirlenmektedir. Okullarda öğretmenlerin söylediği defterleri almanız gerekiyor. Örneğin matematik dersi için kareli defter şart. Edebiyat, Türkçe gibi dersler için bim’de satılan çizgili defter kullanılabilir.

Bim defter fiyatı

  • Bim kareli harita method defter fiyatı 120 yaprak 33 TL’dir.
  • Çizgili 80 yaprak bim defter fiyatları 21 TL.
  • Bim resim defteri 20 yaprak geniş 24 tl’dir.

Okullara ve öğrencilere destek olması açısından bim fiyatlarını uygun tutmaktadır. Piyasaya bakıldığı zaman benzer defterlerin fiyatları neredeyse %30 daha fazla olduğu görünmektedir. Fiyatlara bakmadan önce diğer sitelerde, diğer markaların ürünlerini de incelemek gerekiyor. Ancak belirttiğimiz gibi bim öğrencilere defterleri uyguna satmaktadır. Okul açılmadan önce, tatil dönemlerinin sonunda aktüel olarak da getirilmektedir. Hızlı tükendiği için acele ederek satın almalısınız.

Bim defter fiyatı 2023

Derste not tutmak, anlatınları yazmak ve sınav döneminde çalışmak için defter kullanmak önemli. Defterlere yazılan her not eğitim hayatı boyunca saklanabilecek altın değerinde bilgiler taşır. Bu sebeple eğitim verenleri iyi dinleyip defterinize iyi şekilde aktarırsanız gerçekten başarılı eğitim hayatı geçirirsiniz.

bim defter fiyatları
güzergahbirimFiyat
studi sert kapak karelitüm çeşitler28,50  TL
Studi 13X21 80 yaprakkareli çizgili24,50 TL
Studi A4 120 Ypfarklı boyutlar39 TL
a5 studi deftertüm tipler7 TL

Liste fiyatları bu şekilde güncellenmiştir. Bim’den kasiyerler aracılığı ile teyit edilebilir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir