İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim hindi fiyatı

Bim hindi fiyatı mağazalarda çok sık olmasa da satışa konulmaktadır. Bim marketleri beyaz ve kırmızı et ürünlerini halka sunmaktadır. Genellikle dönemsel indirimler olmaktadır. Bunları tek platform üzerinden takip ederek alışverişinizi ekonomik anlamda ayarlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan bim hindi fiyatı ise güncel olarak yayınlanmaktadır. Detayları ile birlikte kolayca listeden paketli olan hindilerin ne kadara satıldığını görebilirsiniz.

Özellikle avrupa’da yaygın tüketimi bulunmaktadır. Fakat Türkiye’nin bazı bölgelerinde tercih edilmiyor. Örneğin doğu da et kültürü fazla olmasına rağmen beyaz et miktarı düşüktür. Besleyici ve protein açısından zengin olan hindi bimde ne kadar?

Bim hindi fiyatı

Hindi yiyen birisi selenyum ihtiyacını karşılamış olur diyebiliriz. Yaklaşık 100 gr hindi yediğiniz zaman vücudunuzun selenyum katkısı artmaktadır. Ayrıca bağışıklık sistemi güçlendirmektedir. Resmi sayfada bununla ilgili bilgi de bulunuyor bim

  • Bim bütün hindi fiyatı 33,95 TL
  • BİM mangallık ızgara hindi fiyatı 48,95 TL
  • Hindi baget fiyatı -> 38,95 TL

Bim hindi fiyatı 2023

Yeni yıldan sonra herkesin merak ettiği zam gelecek mi? Bim hindi fiyatları 2023 için belirlenen fiyatlar ne oldu? Tüketim ürünleri için ayrılan bütçe oldukça fazla. Her ailenin beslenme ve gıda masrafları giderek artıyor. Bu yüzden araştırmak, kaliteli ve uygun ürün bulmak için sitemizin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tek tuşla açıp kontrol edebileceğiniz içeriklerimiz sıkça güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda da ele aldığımız bim hindi fiyatı bilgisi için en doğruyu aktarmaya çalıştık.

Bim’den alınan hindi ile hangi yemek yapılır. Soru çok sık geldiği için açıklamak gerektiğini düşündük. Bütün halde fırına atıp yanına patates, soğan koyarak lezzetlendirebilirsiniz. Hafif ve lezzetli olacaktır. Ayrıca hindiyi bölerek hafif yağda kızartarak yanına pilav ile servis edebilirsiniz. Bim hindi markası şuan için lezita olarak geçmektedir. Alternatif olarak namet marka bim hindi füme de alabilirsiniz. Kahvaltıda oldukça tercih edilen ürün protein kazandıracaktır.

Diğer bim kuru üzüm fiyatı makalemize de göz atabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir