İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

bim kadife tatlısı fiyatı

bim kadife tatlısı fiyatı herkesin sevdiği o eşsiz lezzete sahip bim tatlısı yazımız yayınlandı. Merak edenler tarifini ve fiyatını araştırmaktadır. Bizler fiyatları önceden görmeniz için araştırma yapmaktayız. Ülkemizin her noktasında marketi olan Bim, son derece kaliteli ürünleri raflarına koymaya devam etmektedir. Son yıllarda da tatlı alanında kendini geliştirmektedir. Yazıda yer alan bim kadife tatlısı fiyatı için ne kadara satıldığını göstereceğiz.

bim kadife tatlısı fiyatı

Tatlı sevenler pastane ve çeşitli dükkanlardan alım yapabiliyor. Fakat bim kendisine has lezzetleri ile müşterilerini çekmeyi başarmaktadır. Bunlardan birisi olan bim kadife tatlısı fiyatı ile de makul diyebiliriz. Ön bilgi amacı ile yazdığımız blog içeriğimiz size markete gitme zahmeti vermeden bütçenizi ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Örneğin fiyatını bilip diğer alacaklarınıza da para ayırabilirsiniz. Peki bim kadife tatlısı fiyatı son olarak ne kadar güncel fiyatları nedir.

bim kadife tatlısı

Bim kadife tatlısı fiyatı 2023 ne kadar

Yeni yıla giriş sonrası 2023’de fiyatların değiştiğini görmekteyiz. Etiket fiyatları yenilendi ve raflarda ki ürünlere zam gelmiştir. Geçen sene 15,75 TL olan bim kadife tatlısı 2023 ocak ayından itibaren fiyat artışı görmüştür. Lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeyen bu tatlı misafirliğe giderken, evde akşam çayın yanında tüketilebilir. İlk çıktığında herkesin kadife tatlısı almaya gittiğini görüyorduk. Hatta bazı mağazalarda stok kalmıyordu. Şimdilerde ise stok sorunu yoktur, dilediğiniz gibi kolaylıkla alabilirsiniz.

Görünüşü gerçekten muhteşem bir tatlıdır. Dokusu sebebi ile ismi kadife olarak adlandırılmıştır. 140gr olarak paketlenmiş şekilde satılmaktadır. Tek kişi için oldukça yeterli seviyede.

  • Bim kadife tatlısı fiyatı 17,25 TL

Diğer içerik; bim peripella fiyatı

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir