İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim kaju fiyatı

Bim kaju fiyatı sektörün en uygun fiyatları ile satış yapmayı hedefleyen bim yazısı ile karşınızdayız. Makalemizde bim’de satılan paketli kaju ne kadar bilgisini vereceğiz. Alışveriş yapmadan önce yazı fikir verecektir. Ödeme yaparken ev ekonomisini de düşünmenize olanak sağlamaktadır. Detayları ile bim kaju fiyatı listesine göz atınız. Kendi üretimleri olmasından kaynaklı piyasaya göre ekonomik diyebiliriz. Tazeliği, sürekli satışta olması ve kolay bulunabilirliği önemli. Müşteri yorumları da bunu doğrular ve beğenildiğini söyleyebiliriz.

Bim kaju fiyatı

Kaju, tropikal olarak geçmektedir. Sıcak ve nemli olan ortamlarda yetişmektedir. Tat olarak tuzlu fıstık kadar olmasa da tuzlu ve ayrıca tatlımsı bir tat bırakmaktadır. Çerez olarak geçmesine rağmen salata, yemek ve tatlılara konularak lezzetlendirilebilir. Markete gittiğiniz zaman sepetinize bim kaju çerezini ekleyip deneyebilirsiniz. Açık olarak satılan kajular da risk bayat olmasıdır. Uzun süreli beklediği zaman çiğ bir hal almaktadır. Bu açıdan bim kaju fiyatı olarak bakıp mağazadan paketli almanız önerilebilir.

  • Bim kaju fiyatı 2023 32 TL

Besin kaynağı ve vitamin bulundurduğunu söyleyebiliriz. Kalori değeri yüksektir. Ortalama 100 gr kajuda 500 kalori bulunur. İçinde protein ve karbonhidrat barındırdığını ekleyebiliriz.

Bim kaju fiyatı 2023

Barkod NoMarketÜrün AdıFiyat TLLt/Kg/Adet FiyatıFiyat Tarihi
BİMSimbat kaju 150 gr32 TL32 TL2022
BİM200 gr paket3838 tl2023

Paketi açtıktan sonra saklamak için cam kavanoz kullanılabilir. Nemden uzak tutmalısınız. Kilitli paketlerde satıldığından kendi paketi içinde de muhafaza edebilirsiniz. Sizde markete giderek bim kaju fiyatı bilgisini teyit edebilirsiniz. Raflarda ki güncel durum tabloda belirtildiği gibidir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir