İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

bim kestane fiyatı

bim kestane fiyatı kışın özellikle sobalı evlerde tüketilen ürün hakkında yazı hazırladık. Sanırım her kesim tarafından beğenilmektedir. Kestane besleyici özelliği ile de dikkat çekmektedir. Reyonlarda dönemsel olarak satışa çıkarılan kestane yeni yılın ardından ne kadar oldu. Detaylara yer verirken bim kestane fiyatı incelemesini her açıdan değerlendireceğiz.

Çocukluk dönemlerimizde hafızamızda yer edinen kestane, soba üstünde pişirilerek yenilir. Öncesinde ise hazırlık aşaması bulunmaktadır. Bim’den aldığınız kestanelerin üst oval kısmını çizmelisiniz. Bu sayede iç kısmıda rahatça pişmektedir. Tercihe göre bu işlemden önce sıcak suda bekletebilirsiniz. İyice yumuşaması soyulması kısmında rahatça çıkmasını sağlayacaktır. Peki bim kestane fiyatı 2023 yılında zam aldı mı? Bim kestane fiyatı merak konusu olmuştur.

bim kestane fiyatı

Açık halde satılmaktadır. Poşete istediğiniz kadar koyduktan sonra kasiyere vererek tartmasını isteyebilirsiniz. İster 1kg, ister yarım kilo veya daha az alabilirsiniz. Kestane kış akşamlarının şuan vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sohbet ederken, çay sırasında yenebilir. Sadece soba üzerinde değil fırında da yapabilirsiniz. Ayrıca bim kestanesi ile pasta yapabilirsiniz. Yaş pasta içinde kestane harika olmaktadır.

bim kestane fiyatı 2023

magnezyum, fosfor ve kalsiyum mineralleri bulunmaktadır. Kan basıncı dengeler. Aldıktan sonra ister fırında ister sobada isterseniz yaş pastada tüketebilirsiniz. Hepsi faydalıdır.

  • bim kestane fiyatı 1 kg 55 TL

Ebatlarına baktığımızda orta boy kestane satılmaktadır. Küçük olanların soyulurken dağılma durumu olabiliyor. Bu yüzden bim kestanesini tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir