İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim lahmacun fiyatı

Bim lahmacun fiyatı dondurulmuş gıda alışverişlerinde tercih edilmektedir. Satılan bu ürün hakkında fiyatları listelerken bilgiler verilecektir. Lahmacun Türk kültüründe önemli yere sahip olduğundan fırınlarda, evlerde, restoranlarda sıkça yapılır, satılır. Talebin çok olmasından kaynaklı bim’de soğuk depolarında lahmacun tutmaktadır. Halk her bim mağazasından kolayca alabilmektedir. İster öğlen ister akşam menüsü olarak lahmacun alıp ısıtarak yapabilirsiniz. Peki bim lahmacun fiyatı ve performansı gerçekten nasıl? Deneyip yorum bırakmak isteyenlerde konu altından bildirim sağlayabilir.

bim lahmacun fiyatı

Bim lahmacun fiyatı

Hazır olarak almanın avantajlarından bahsedecek olursak daha düşük maliyet diyebiliriz. Örneğin evde kendiniz hazırlamak istediğiniz zaman, kıyma, un, pişirmek için fırının çalışması gibi etkenler çıkmaktadır. Özellikle tek kişi veya iki kişi yaşayanlar pratik olması açısından bim’de satılan lahmacun için konumuzdan yararlanabilir daha az ödeme ile karnınızı doyurabilirsiniz. 2023 yılında dışardan lahmacun sipariş vermek istediğiniz zaman ortalama 25-45 lira arası tutmaktadır. Tek lahmacun ile doyamadığınız için birden fazla sipariş etmek giderek fiyatı arttıracaktır. Bim lahmacun fiyatı ise bu ortalamaya göre daha düşüktür. Lezzethane markası ile bim’de lahmacun satılmaktadır. Kutu içerisinde 4 adet lahmacun bulunmaktadır.

  • Bim lahmacun fiyatı lezzethane 4’lü 32 TL’dır.

Bim lahmacun fiyatı 2023

Son dönemde bim’de zam yapıldı mı sorusuna baktığımız zaman lahmacun fiyatları çok az etkilenmiş görünüyor. Bim dondurulmuş lahmacun fiyatı için farklı markalarda bulunmaktadır. Ancak en uygun fiyatı ve lezzeti lezzethane ile görebilirsiniz.

  • Lezzethane 4’lü dondurulmuş bim lahmacun fiyatı 32 TL
  • Bim fındık lahmacun 5 adet 27 TL

İstediğinizi alabilir hızlıca ısıtarak yapabilirsiniz. Dondurulmuş olduğundan fırında yapmanız gerekiyor. Fırına koyduktan sonra 200 derecede yaklaşık 7-8 dakika pişirilmektedir. Bim lahmacun içerisinde kullanılan dana kıymadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir