İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim mantar fiyatı

Bim mantar fiyatı kültür ve yenebilir mantar olarak konuyu ele alıyoruz. Özellikle bim’de satılan mantar tazeliğini koruduğundan hızlıca tüketmek faydalı olacaktır. Kimi zaman mantarı alıp dolapta saklamak kararmasına ve yumuşamasına sebep olabiliyor. Lezzeti ve paketlenmesine güvendiğimiz bim mantarı hakkında yazı hazırlayıp bilgilendirmek istedik. Bu yazı ile bim mantar fiyatı en önemli sorular arasında bulunuyor.

Marketler zinciri olan bim, ülkemizin her semtinde faaliyetine devam etmektedir. Geniş ürün grubu ve uygun fiyat eylemi devam ederken bim mantar fiyatları da araştırılıyor. Paketlenmiş halde gramajlı olarak satılmaktadır. Dilediğiniz miktarda almaya ne yazık ki izin yok, ambalaj kaç gr ise onun tamamını almanız gerekmektedir.

Bim mantar fiyatı

Evde, işyerinde, cafelerde mantar oldukça kullanılan bir üründür. Yemek listelerinde menü içerisine dahil edilerek farklı tatlar çıkarılıyor. Mantar ile kremalı mantarlı makarna, mantar sote en çok tercih edilenlerdir. Sürekli olarak raflarda görebileceğiniz bu ürün fiyatı ise güncel olarak ne kadar, bim mantar fiyatı bilgisi aşağıda tabloda belirtilmiştir.

Bim mantar fiyatı 2023

Sebze olarak besleyici yönü olan mantar, dikkat edilmesi gereken yiyecekler arasındadır. Çünkü sıradan herkesin toplayıp tüketmesi sonrası zehirlenmelere dahi yol açabiliyor. Bu yüzden güvenilir yerlerden mantar almalısınız.

  • Bim mantar 450 gr fiyatı 15,50 TL.

Bim konserve mantar fiyatı 2023

Hazır olarak konserve ürünler içerisine dahil edilen mantar oldukça ilgi görüyor. Vakti olmayan özellikle çalışan insanların işini kolaylaştıran konserve ürünler ile yemek yapabilirsiniz. Konservelerin özelliği kapağı açıldıktan sonra hızlıca tüketilmesidir. Örneğin bim konserve mantar aldığınız zaman kapak açılışı sonrası maximum 2 gün içinde tüketilmelidir. Mümkünse aynı gün mantarı yapmanız önerilir. Yine merak ettiğiniz bim konserve mantar fiyatı ise 2023 yılında gelen son zamlar ile birlikte yazılmıştır. Değişimler olması mümkündür.

  • Bim hazır konserve mantar fiyatı 300 gr 14,25 TL

Eğer sizde akşam yemeği için mantar yapmak istiyorsanız bim mantarını alıp kullanabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir