İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim margarin fiyatı

Bim margarin fiyatı yap grubu içinde en çok arananlar arasında bulunuyor. Vatandaşların yemek kültüründe sıkça tercih ettiği bim margarin, fiyatı ile de avantajlı diyebiliriz. Sağlık açısından pek önerilmediği durumlar olabiliyor. Fakat çok kullanmamak, sürekli tüketmemek gerektiğini söyleyebiliriz. Ülkemizde fiyat araştırması yapılırken sitemizden yararlanan ziyaretçilere fiyatları göstermekteyiz. Alışveriş öncesi bim margarin fiyatı konusunda destek alabilirsiniz.

Çeşitli markaların olduğu margarin için en iyisini ve en kalitesini bulmak gerekiyor. Bim’de satılan margarin, sole ve bizim markası ile satılmaktadır. Elbette sole markası bim’e ait olduğundan fiyatı avantajlıdır. Plastik kutu ve kalın kağıt ambalajları ile satılıyor. Kullanım alanlarına bakıldığı zaman neredeyse her yemekte kullanıma uygun. Et, tavuk, pilav gibi yemeklerin yapılışında bim margarin kullanabilirsiniz. Peki 2023 yılından sonra gelen zamlardan etkilendi mi? Şuan listeye bakıldığı zaman bim margarin fiyatı ne kadara satılıyor biliyor musunuz?

bim margarin fiyatı

Bim margarin fiyatı

Kahvaltılarda ve ana yemeklerde kullanılan margarin, çocukların damak tadına da uyuyor. Örneğin reçel, bal gibi kahvaltılıklar yenirken margarin sürebilirsiniz. Bim mağazasında çalışanlar raflara margarini sıkça koymaktadır. Sürekli satışta olan bir üründür.

  • bim margarin sole marka fiyatı 13,25 TL.
bim margarin fiyatı 20232023 Yeni Fiyatları
sole margarin13,25 ₺
bim sole margarin fiyatı13,75 ₺
bim margarin bizim marka14,75₺

Günümüzde margarin katı yağ olarak geçmektedir. Sürekli tüketmektense belli dönemlerde az miktarda kullanılabilir. Bilindiği üzere bim kendi markalarının satışını yaparak bim margarin fiyatı konusunda avantaj sunmaktadır. Margarin fiyatları için sitemiz editörler tarafından güncellenmektedir. 2023 için bu fiyatlar güncel görünmektedir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir