İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim maya fiyatı

Bim maya fiyatı sitemizde yer alan bu konuda merak edilen maya fiyatlarını ele alacağız. Bilgilendirmeler güncel hali ile yazılmaktadır. Ancak yeni yıla geçiş süreçleri zam ortaya çıkarmaktadır. Market alışverişleri yapılmadan önce fiyatları analiz etmek, bilmek önemlidir. Ne kadar harcama yapacağınızı bilirseniz ona göre bütçe ayırırsınız. Sizlerde tüm detayları aşağıda yer alan bim maya fiyatlarını görebilirsiniz.

Bim maya fiyatı

Kuru ve yaş maya olara iki çeşit bulunmaktadır. Bim marketinde bulunan bu ürünleri kolaylıkla alabilirsiniz. Genelde raflarda hep olur. Yaş mayalar ufak küpler halinde olmaktadır. Açıldıktan sonra hızlıca tüketilmelidir. Bozulma ihtimali yüksek diyebiliriz. Kullanım alanı Türk mutfağında oldukça geniştir. Örneğin poğaca, hamur işlerinde kullanılmaktadır. Kadınların sabah kahvaltılarında börek yaparken tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ayrıca pastanelerde de alınan ürünler arasında ilk sırada denilebilir. Kuru maya ise pasta ve böreklerin kabarmasına destekleyici üründür. Diğer adı ise instant mayadır. Bu bilgilerden sonra akla gelen ilk soru ise bim maya fiyatı olmaktadır. Merak edilen, ne kadara satıldığını soranlara rehberlik olması adına detaylı şekilde paylaşılmıştır.

Bim maya fiyatı 2023

Fiyat değişimleri olduğunu bildirmeliyiz. Çünkü reyonlarda gelen zamlar sonrası anlık etiketler değişebiliyor. Bu durumu en doğru şekilde kasiyerlerden onaylatabilirsiniz. Fakat güncel olarak bakıldığında bim mayasının ne kadara satıldığını, hangi marka ile rafta olduğunu açıklıyoruz. Bim mayasının markası Efsane‘dir. Ürün bim tesislerinden çıkmaktadır.

  • Bim maya fiyatı 5,75 TL
  • Bim efsane yaş maya fiyatı 5,75 TL

Bim yaş maya fiyatı

Araştırılmalarda en çok aranan bu olmuştur. Hem evlerde hem de yemek yapılan mekanlarda yaş maya çok kullanılmaktadır. Bu sebeple fiyatını yazarken ayrıca bir parantez açmış olduk.

Diğer yazımıza da bakabilirsiniz: bim aseton fiyatı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir