İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim nar ekşisi fiyatı

Bim nar ekşisi fiyatı

Mağazalarda yerini alan ve uzun yıllardır satışta olan üründen bahsedeceğiz. Bim’in kendi markası ve üretimi ile raflarda olmaktadır. Efor markası bim tesisinden çıktığı için fiyatları da uygundur. Salatalara yakışan besleyici yönü olan nar ekşisi için ne kadar zamlı halde satılıyor listelenmiştir. Eğer sizlerde bim nar ekşisi fiyatı araması yaptıysanız sitemizden kolaylıkla görebilirsiniz. Nar ekşisi, damak tadına en uygun yeşillik satalarında yakışır. Ayrıca kısır yapıldığı zaman özellikle ev hanımlarının tercihi bim nar ekşisi olmaktadır. Şuan her evin ihtiyaç listesine göre orta düzey alım gücü ile alınabilir.

Bim, Türkiye’de ki binlerce mağazası ile kendi efor adlı nar ekşisini satmaktadır. İşletmeleri ev sahipleri bu avantajlı üründen yararlanabilir. Son açıklanan verilere bakıldığında ürün fiyatları değişmektedir. Sizlerde marketlere gittiğiniz zaman etiket fiyatının güncellendiğini görebilirsiniz. Artan ekonomik maliyetler ne yazık ki bu durumu karşımıza çıkartmaktadır. Fakat yine de bim nar ekşisi fiyatı belirlerken insanların alabileceği fiyatı belirtmektedir. Cam kavanozda satılması koruması açısından önemlidir. Uzun sürelerde nar ekşisi dolapta saklanabilir. Bunun yanı sıra nar ekşisi az miktarda konulsa bile etkilidir. Yani ayda 1 kere almak bile yeterli olabilir.

Bim nar ekşisi fiyatı

efor nar ekşisi
Ürün AdıbirimFiyat
efor nar ekşisi bim350 ml17,25TL
bim nar ekşisi600 ml32 TL

Sos niteliğinde olan bim’in nar ekşisi, çiğköfte içinde kullanılmaktadır. Hazır olarak satılan çiğköftelere sıkabilirsiniz. Ya da kendiniz evde bulgur ile yaptığınız zaman nar ekşisi ilave ederek oldukça lezzetli hale getirebilirsiniz.

  • bim nar ekşisi fiyatı efor 17,25 TL

Sizlere güncel hali ile bim ürünlerini yayınlayarak ön bilgi vermekteyiz. Yazımızda belirtilen bim nar ekşisi fiyatları da son güncel halidir. Değişmesi, zam uygulanması, indirim kampanası olur ise editörlerimiz fiyatı anlık olarak değiştirmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir