İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim oralet fiyatı

Bim oralet fiyatı mevsimlerin değişmesi ve özellikle kış aylarının gelmesi ile satış artmıştır. Müşterilerin taleplerini hızlıca karşılayan aradığınız her ürüne kolayca erişebileceğiniz bim uygun fiyat ile devam etmektedir. Alışveriş sepetlerinde yerini alan içecekler arasına girmiştir. Gelen zamlar değişimler elbette ürünleri etkilemektedir. Ancak bu durum oraleti pek kapsamamaktadır. Maliyet açısından her bütçeye uygun diyebiliriz.

Oralet, toz halinde paket içerisinde satılmaktadır. Farklı markalar ve lezzetler bulunmaktadır. Raflarda kolayca bulunabilen oralet için şuanki marka Fresher’s ve lezzo olarak bilinmektedir.  Kutu içerisinde 500 gr ve 1 kilogram paketlemeler yer almaktadır. Tercihinize göre alabilirsiniz. Tek kullanımlık olan mini paketler hızlıca tükenmektedir. Merak ettiğiniz bim oralet fiyatı ne kadar sorusuna tablodan açıklama yapılmıştır. Nasıl içilir nasıl hazırlanır gibi sorular gelmektedir. Yapmanız gereken bir su bardağına 2 çay kaşığı oralet koyup sıcak su dökmek. İstediğiniz ölçüyü ayarlayabilirsiniz yoğunluk sizin damak tadınıza bağlıdır.

Bim oralet fiyatı

Sadece evde değil cafe, restorant ve kahvehanelerde de oralet içilmektedir. Bim’de satılan oraletleri işletme sahipleri almaktadır. Fiyat açısından toptan alım kadar uygun fiyat geçerlidir. Çaydan sonra özellikle kahvelerde çok içilenler arasında bulunmaktadır. Yapımı pratik olması, ekstra katkı olmadan maliyet açısından avantajlı olması da etkendir. Bim oralet fiyatı 2022 yılında ne kadara satılıyor, hangi marka fiyatı ile satışta görebilirsiniz.

2022 2023 bim oralet fiyatları
freshers markalezzo
tek kullanım2,75 TLtek seferlik2,75 TL
500 GR22,50 TL500 gr23 tl
1000 gr39,25 TL1000 gram41,50 TL
  • Bim oralet fiyatı 2022
  • bim oralet fiyatı 2023

Yapılan aramalara yanıt verilecek şekilde hazırlanan içeriğimiz sıkça güncel tutulmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir