İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim pastırma fiyatı 2023

Bim pastırma fiyatı 2023 sabah kahvaltısı, akşam yemekleri ve bir çok alanda kullanılan bim pastırması. Kayseri ile meşhur olan çemenli ve sade pastırma fiyat konusunda da merak ediliyor. Alışveriş listesinde her zaman olmasa da ufak gramajlı paketlerde alınmaktadır. Kilosunun yüksek maliyetlere ulaştığını görüyoruz ancak bim bu konuda biraz daha uygun maliyete satmaktadır. Yazımızın içinde geçen bim pastırma fiyatı 2023 ile sizlere en güncel olan etiket fiyatını ileteceğiz.

Bim pastırma fiyatı 2023

Kasiyerlere sorup daha net fiyatı da görebilirsiniz ama bizler mağazalardan teyit ederek bu bilgiyi yayımlıyoruz. Bim’de satılan pastırma markası emin ve cumhuriyet olarak geçiyor. Fiyat performans ürünü diyebileceğimiz pastırma için kahvaltınıza keyif katabilirsiniz. Yoğun çemenli olanlar baskın tad bırakıyor bu yüzden çemeni sıyrılmış olanları alabilirsiniz. Yoğun çemen seviyorsanız elbette alınabilir. Dana etinden yapılan pastırma, çok ince şekilde kesilerek satılıyor. Ne kadar ince kesilirse o kadar yemesi rahat olmaktadır.

Bim’den aldığınız pastırma ile ne yapabilirsiniz? Bim pastırması ile kahvaltıya tereyağlı yumurta enfes olacaktır. İlk önce tereyağını tavada eritiyoruz, ardından çırpılan yumurtayı döküyoruz. Biraz pişirdikten sonra ince ince dilimlenmiş pastırmaları koyabilirsiniz. Hafif eriyecek ve yumurta üzerinde kalacaktır. Hafta sonu kahvaltısı için bim pastırması ile yapılacak bir menü olabilir. Bunun yanı sıra pastırmalı kuru fasülye de yapabilirsiniz.

Pastırma’nın genelde yüksek fiyattan satıldığı söylenmektedir. Bu konuda açıklamak yapmak gerekirse pastırmanın iyisi antrikottan yapılıyor bu yüzden de pahalı oluyor. Eğer siz daha uyguna almak isterseniz bim pastırma fiyatı 2023 adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

  • Çemeni sıyrılmış emin marka pastırma fiyatı 100 GR – 49,90 TL
  • Bim cumhuriyet pastırma fiyatı 100 gr – 54,90 TL

Diğer konumuz olan bim tavuk fiyatları

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir