İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim peripella fiyatı

Bim peripella fiyatı kahvaltı yapmayı sevenlerin çok sık tercih ettiği sürme çikolatadan bahsedeceğiz. Çocuklar ve gençlerin sabah ekmeğin üzerine sürmesi için alınabilir. Tabi sadece kahvaltı olarak düşünmemek gerekir. Tatlı, pasta gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Mağazalarında çeşitli ürünleri bulunduran ve düşük fiyata satmaya çalışan bim, kaliteli malzemeleri de üretmektedir. İnternetten araştırdığınız zaman eski fiyatları görülmektedir. Biz sizler için araştırıp detaylara inerek bim peripella 2023 yılında ne kadar oldu sorusunu yanıtladık.

Bim, peripellayı anlaştığı aracı kurumlardan temin etmektedir. Buda bir nevi kendi üretim yapması gibi maliyeti düşürmektedir. Piyasada sürme çikolata için çeşitli markalar bulunuyor. Fiyatları da yüksek denebilir. Bim ise raflara sürekli koyduğu bim peripella fiyatı düşük olduğundan tüm kesime hitap etmektedir.

Bim peripella fiyatı

Öncelikle liste çeşitli günlerde alınan fiyat analizi ile oluşturulmuştur. Ocak ayında ki fiyatlar belirtildi. İlerleyen aylarda ise bim peripella fiyatı ne kadar olacak sorusuna tahmini değerler girilmiştir. Waffle, doğum günü pastası, tatlı, kek, suffle yapımında bim peripella kullanılabilir. Yaratıcılığınıza göre bu lezzetli çikolatayı değerlendirebilirsiniz.

TARİHBİM PERİPELLA ÜRÜNÜFİYATI
2023 Ocak400 gr plastik  kavanoz BİM Peripella43,50 TL – 48,50 TL
2023 Şubat400 gr plastik  kavanoz BİM Peripella45,50 TL – 51,50 TL
2023 Mart400 gr plastik  kavanoz BİM Peripella48,20 TL – 55,50 TL

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir