İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim pul biber fiyatı

Bim pul biber fiyatı ekonomik marketler arasında yer alan bim bu ürünü ile de tercih edilmektedir. Ev ve işyerlerinde muhakkak bulundurulan, baharatlar arasında kullanılan pul biber bim’de satılmaktadır. Ülkemizde bazı fabrikalarda ve işletmelerde paketlenmektedir. Yöresel olarak doğu bölgelerinde acı baharatlar tüm yemeklere konulmakta. Merak edilen bilgi ise bim pul biber fiyatı olmuştur. Açıklama yaptığımız ve güncel raf fiyatlarını gösterdiğimiz yazı son fiyatları yansıtıyor.

bim pul biber fiyatı

Destan ve Arifoğlu markaları ile satılmaktadır. Pul biberi, kurutulmuş ve dövülmüş biberden elde edilmektedir. Et yemekleri ve tavuk yemeklerinde tad vermesi için atılmaktadır. Türk mutfağında yeri olan bim pul biberi fiyatı için markalara göre liste çıkarılmıştır. Diğer mağazalara ve marketlere bakıldığında fiyatının düşük olduğunu, bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.

Bim pul biber fiyatı

Mutfakların baharatlık bölümünde bulunan pul biber, kültürümüzün adeta parçasıdır. Acı seven kişiler sadece ana yemeklerde değil ara öğünlerde bile kullanmaktadır. Ayrıca yağ yakma özelliği olduğundan diyet yaparken yoğurt ile birlikte kullanılıyor.

  • Destan Pul Biber 250 gr 37,50 TL
  • bim pul biber fiyatı – destan acı pul biber 450 gr 55 TL

Bim pul biber fiyatı 2023

Türkiye genelinde hizmet veren Bim, fiyatlarını günlük bazda kontrol ederek güncellemektedir. Dışardan temin edilen ürünlerde fiyatlar daha sık değişebiliyor. Ancak bizler mağazadan teyit ederek yazmaktayız. Bu yazımızda bim pul biber fiyatı 2023 içeriği zam gelmesi halinde değiştirilecektir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir