İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim ramazan kolisi fiyatları

Bim ramazan kolisi fiyatları her yıl ülkemizde ve İslam coğrafyasında 1 ay boyunca oruç tutulmaktadır. Yardımlaşmanın zirve yaptığı, oruç tutularak nefsi kontrol etmeyi öğreten ramazan ayı yaklaşıyor. İçinde bulunduğumuz 2023 yılının Mart ayında başlayacaktır. Şüphesiz herkes şimdiden hangi yemekleri yapacağını, neler alacağını tartışır durumdadır. Ayrıca bim ramazan kolisi fiyatları merak konusu haline gelmiştir. Ramazan ayı içinde ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere hazırlanan temel gıda paketleri satılmaktadır. Sizlerde birilerine alıp vermek isterseniz bim mağazasına giderek bu paketleri inceleyebilirsiniz. Peki bim’de satılan ramazan kolisi fiyatları güncel ne kadar? Fiyatları Öğren web adlı sayfamız araştırarak tüm detaylara ulaştı.

bim ramazan kolisi görünümü

Ramazan kolisi nedir? On bir ayın sultanı ramazan ayı için hazırlanan içerisinde temel gıdaların yer aldığı yardım kolisidir. Çeşitli firmalar ve kuruluşlar yardım olması için çalışanlarına, maddi durumu iyi olmayanlara bu tarz yardım paketi veriyor. Bim’de her yıl geleneksel hale getirdiği bim ramazan kolisi için çalışmasını başlatıp, uygun fiyat ile satmaktadır. İsterseniz bim’den gidip alıp birine verebilirsiniz. İsterseniz miktar kadar ödeme yapıp hediye kartı olarak verebiliyorsunuz.

  • Bim ramazan kolisi fiyatları 2023 170 TL’dir.

Bim ramazan kolisi fiyatları

Paketler hazırlanırken içerisinde bulunanlar bir evin ihtiyaçlarına yöneliktir. Akşam yemeğinde ne kullanılır, sofraya hangi ürün gelir diye düşünülmüştür. 4 kişilik bir ailenin karnını doyurabilecek ürünler seçilmiştir. Elbette bim ramazan kolisi içindekiler 1 ay yetmeyebilir. Bir nebze olsa da ihtiyaç karşılanmaktadır. Çevrenizde alım gücü düşük olan kişiler varsa sizlerde bim ramazan kolisi alıp verebilirsiniz.

Bim ramazan kolisi fiyatları 2023

Oruç tutarken en çok sorulan soru tok tutan yiyecekler nelerdir? Sahura kalkanlar protein odaklı beslenmeyi seçebilir. Kişilerin sağlık yapısına ve bünyesine göre de belirlemesi gerekiyor. Uzman diyetisyenlerin bu konuda ki uyarıları ise aşırı yağlı, mideyi rahatsız edebilecek gıdalardan uzak durulmasıdır. Bim ramazan kolisi hazırlanırken içine genelde bakliyat, makarna, çorbalık ürünler eklenmektedir. Hem herkese hitap eden ürünler olması hem de besleyici yönünün bulunmasından kaynaklıdır. Bu sene bim ramazan kolisi fiyatları 2023 araması yapıldığında şöyle bir liste çıkmaktadır;

  • Bakliyatlar ( fasulye, nohut, mercimek )
  • Makarna ( bim makarnası, burgu, uzun vb çeşitler )
  • Hazır çorba ( sebzeli, mantarlı, ezogelin, yayla çorbası )
  • Kuruyemiş ( karışık çerez paketi )

Tüm kesim düşünüldüğünde halkımızın sevdiği ürünler koli içersine dahil edilmiştir. Şuan neredeyse her mahallede bim vardır, sizlerde en yakın bim’e gidip bim ramazan kolisi fiyatları detayına bakarak alım yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir