İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

bim sarımsak fiyatı

bim sarımsak fiyatı gün içerisinde sürekli ihtiyaç duyulan ürünlerden birisidir. Fiyat konusunda da merak edildiği için yazımızda yer verilmiştir. Bim’de alışveriş yaparken market ihtiyaçları, gıda ihtiyaçları kolayca tamamlanabilir. Bu sebeple bim sarımsak fiyatı bilgisi sıkça araştırıldığından en güncel fiyatları yazdık. Elbette dönem içinde fiyatların değişimi görülebilir. Bim sarımsakları kaliteli olduğu gibi ezilme ya da çürüme eğiliminde değildir. Ülkenin en meşhur sarımsak yeri olan Kastamonu sarımsakları gibi bim’de satılan sarımsak son derece iyidir.

bim sarımsak fiyatı

Yemeklere lezzet veren, özellikle salçalı yemeklerde kullanılan sarımsak, gerçek şifa kaynağıdır. Her gün yenmesinde sakınca yoktur. Herkesin bildiği doğal antibiyotik tanımı sarımsak için en net ifade olur. Yemeklerin içine konulmasınının yanı sıra çiğ olarak tüketilebilir. Kış aylarına girmeden, sarımsak tüketimi korucuyu olacaktır. Grip, nezle, soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı bim sarımsak çare olmaktadır.

bim sarımsak fiyatı

Faydalarının saymakla bitiremeceğimiz sarımsak, bim’de ne kadara satılıyor sorusu da gündeme gelmiştir. Ziyaretçilerimiz bim’den her gün alışveriş yapmaktadır. Sebebi ise her ürüne kolayca erişebilmek. Gıda, sebze vb her alanda hizmet veren bim, sarımsak fiyatları bilgisini de paylaşmaktadır. Yemek yapmadan önce, hastalıktan önce kullanmak isteyip fiyatını merak edenler bu konuda tüm detaylara yer verilmiştir. Bim sarımsakları ufak file içerisinde satılmaktadır. Dilerseniz filelerden birden fazla alabilirsiniz.

  • Bim sarımsak fiyatı 1 kg 55 TL’dir.

Kilo olarak almak istemiyorsanız belirtilen fileler 200 gr kadar gramaja sahiptir ( farklı boy ebatları olabilir ). Bu şekilde alarak hem daha taze, hem saklaması kolay olacaktır. Elbette ihtiyacınıza göre de 1 kg ya da fazla alıma izin verilmektedir.

bim sarımsak fiyatı 20232023 Yeni Fiyatları
1 kg sarımsak fiyatı55,00 ₺
1 file 150-200 gr ortalama14,00 ₺
bim yarım kilo sarımsak fiyatı27,00₺

Ek olarak bim sarımsak turşusu da gelmektedir. Raflarda genelde hızlıca tükenen bu ürün kış mevsiminde daha çok satılmaktadır.

bim sirke fiyatı
bim sole yağ fiyatı

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir