İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim şehriye fiyatı

Bim şehriye fiyatı yemeklerde kullanılan ürün bilgisi ile karşınızdayız. Özellikle pilav gibi ürünlerin içerisine konulan şehriye fiyatı ne kadar? Bim’de satılan tel şehriye için son dönemde ufak zamlar geldiği görülmektedir. Yeni yıl, fiyat değimleri raflara yansımıştır. Alışveriş yapmadan önce sepete eklenecekler içerisinde şehriye varsa merak edilen bim şehriye fiyatı detayı aşağıda yer almaktadır.

Bim şehriye fiyatı

Son gelen artışlar vatandaşların alım gücünü de etkileyebilmektedir. Ancak bim uygun fiyatlara ürün alabileceğiniz yerler arasındadır. Son derece ekonomik olan farklı markaları da görebilirsiniz. Şehriye, prinç pilavı yaparken içine konularak da kullanılabilir. Kendi üretimlerinin yanı sıra ünlü markaların şehriyeleri de satılmaktadır. Arpa şehriye ile pilav ve çorba yapabilirsiniz. Pilav yaparken sebze de kullanabilirsiniz. Şuan raflarda satışta olan bim şehriyeleri nelerdir.

  • Ankara şehriye
  • Bendo şehriye
  • Filiz tel şehriye

Bim tel şehriye fiyatı 2023

Bim’in kendi arpa şehriyesi nedir? Cardella şehriye fiyatı 7,75 tl olarak satılmaktadır. Bu marka sadece bim’de bulunmaktadır. Kullananlara bakıldığı zaman olumlu yorumlar çıkmaktadır.

  • Bim arpa şehriye fiyatı 7,75 tl ( cardella )
  • Bim tel şehriye fiyatı 2023 7,75 tl

her iki üründe aynı fiyattan satılmaktadır. Sadece 500gr olan paketi bulunmaktadır. Alırken dikkat etmeniz gereken tel şehriye ile arpa şehriyenin farkıdır. Kullanacağınız yere göre alabilirsiniz.

bim maya fiyatı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir