İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim sirke fiyatı

Bim sirke fiyatı

Bim sirke fiyatı Bim’de satılan sirke pandemi sonrası oldukça rağbet görmüştür. Temizleyici olması, turşu yapımında kullanılması büyük avantaj sağlamaktadır. Ev turşusunun faydalarını saymakla bitiremeyiz, vücut için önemli mineralleri de içinde barındırır. Sizde faydalı olan bim sirke fiyatı için detayları bulmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Sadece alırken elma sirkesi mi yoksa üzüm sirkesi mi buna dikkat edilmelidir. Fiyatları farklı olduğu için ayrıca listede belirtilmiştir.

Örneğin evinizde bulunan meyve sebzeleri marketten aldıktan sonra sirkeli suda bekletebilirsiniz. Mikropları ve bakterileri temizlemek adına önerilmektedir. Diyet listelerinde ve zayıflamak isteyen kişilerinde sıkça araştırdığı sirke, yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Ancak doğal olması, evde yapılması veya bim’de satılan sirke ile uygulanması önemli. Bilmediğiniz kimyasal içeriği olan ürünlerden uzak durmalısınız.

  • Kolesterol düşürücü etki
  • Kan şekeri dengeler,
  • Yüksek tansiyona iyi gelir
  • Cilt ve sindirim sistemi düzenler

Faydalarını sıraladığımız zaman sağlık yönünden olumlu etkileri vardır. Aslına bakıldığı zaman ödediğiniz ücret gerçekten boşa gitmiyor. Bim marketinde satılan bim sirke fiyatı parasını sonuna kadar haketmektedir. 2023 yılına girdiğimiz bu dönemde de ekstra zam gelmemiştir. Mutfak alışverişi yaparken sepetinize ekleyip evde sirke bulundurmak faydalı olacaktır.

Bim sirke fiyatı

efor sirke
Ürün AdıbirimFiyat
efor sirke fiyatı350 ml15,25TL
bim sirke fiyatı600 ml33 TL

Faydaları ile ilgili bilgi veren video.

Bu kadar faydalı olan ürünü almak için sadece ödemeniz gereken tutar maksimum 20 lira civarındadır. Ayda 1 veya 2 kez almanız 4 kişilik aile için yeterli olacaktır. Sizde turşu yaparken, temizlik veya mutfak için kullanırken bim sirke fiyatı aramasını sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Bim sirke fiyatı 2023

  • Bim efor marka sirke fiyatı 2023 – 15,25 TL’dir.

Satılan bu tutarlar son etiket fiyatlarıdır. Kasalardan veya mağaza satış personellerinden de teyit edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir