İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim soğan fiyatı

Bim soğan fiyatı ülkemizin gündeminde olan kuru soğan hakkında yazı ele alınmıştır. Web sitemiz güncel son fiyatları yazarak ziyaretçileri bilgilendirmeyi amaçlar. Marketlerde ve pazarlarda fiyatı yükselen soğan için bim’de satış yapılmaktadır. Yemeklerde sıkça kullanılan, gün içinde ki öğünlere konularak talep gören soğan fiyatları ne kadar oldu? Bütçeye göre en uygun olanı almak adına araştırma yapılmaktadır. Bizlerde bunun farkında olarak bim soğan fiyatı başlığını yayınladık.

Bim soğan fiyatı

Kuru soğanın faydaları saymakla bitmez. Ancak fiyatı bazı ekonomik nedenlerden kaynaklı artmıştır. Ev hanımlarının, mekan sahiplerinin, cafe ve restoranların kullandığı soğan daha düşük fiyata satılsa gerçekten yemek konusunda maliyetler de düşecektir. Şuan ülkemizde hemen hemen her ilde soğan fiyatları yükseliştedir. Bu açıdan baktığımızda milyonlarca müşterisi olan bim akla gelmektedir. Peki bu mağazada ne kadara satılıyor merak ediyor musunuz?

Bim soğan fiyatı 2023

Bim Türkiye’de 81 ilde hizmet vererek hem gıda hem diğer alanlarda uygun fiyatlar sunmaya çalışmaktadır. Bu kadar araştırılan ve arzı olan soğan için liste hazırladık.

  • Bim soğan fiyatı 1 kg 28 TL.
  • Bim kuru soğan fiyatı 2023 28 TL’dir.

Liste fiyatları etiketler değişebilir. Bim çalışanlarından ve kasiyerlerden teyit ediniz. Ankara, Amasya ve Tokat bölgelerinde soğan yetiştiriciliği fazladır.

Bim kuru soğan fiyatı ne kadar

Listede açıkladığımız gibi 2023 yılında bim kuru soğan fiyatı da 28 TL’dir. Zaman zaman kampanya ya da indirimler soğana gelebilir. Takip ederek sayfamızı güncel tutarak kontrol edebilirsiniz. Soğan’ın faydalarının anlatıldığı videoyuda izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir