İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim sole yağ fiyatı

Bim sole yağ fiyatı ayçiçek ve mısırözü çeşitleri olarak piyasada satılmaktadır. Yazıda belirtilen fiyatlar son güncel hali ile yayınlanmıştır. Bim, her evin alışverişinde alınacakları düşük fiyata satmayı hedeflemektedir. Almadan önce sitemizde yer alan bilgilere göre bim sole yağ fiyatı bilgisine bakabilirsiniz. Ne kadara satıldığı ve 2023 fiyatı gibi başlıklar açıklanmıştır.

Bim sole yağ fiyatı

Kendi markalarını satarken fiyat maliyetleri de düşmektedir. Bu açıdan müşteri de memnun kalmaktadır. Yemeklerde, salatalarda kullanılan bim sole yağ raflarda her zaman bulunmaktadır. Temel ihtiyaç listesinde olduğu için satışlarda her gün yapılmaktadır. 5 litrelik plastik olarak satılan bim sole yağları fiyatları için yazımızı okumaya devam ediniz. Mekan sahipleri, işletmeciler ve ev hanımları tercihini bim sole yağdan yana kullanmaktadır. Ucuz olmasınının dezavantajı var mı? Hayır bu yağlarda denetimlerden geçer, tesislerden en iyi şekilde üretilip halka sunulur.

Bim sole yağ fiyatı 2023

Listede diğer markalara da yer verilmiştir. Karşılaştırma yapılması ve bim sole yağ fiyatı 2023 güncel halini görmeniz için eklenmiştir. Detaylara bakıp, yorumları inceleyip satın alabilirsiniz. Sole yağ kızartma yemeklerinde, et ve tavuk yemeğinde kullanılabilir. Lezzet açısından son derece hafif, ağır tadı yoktur. Günümüzde litre fiyatlarının değişmesi, yağ temininde oluşan stok sıkıntıları fiyatları arttırabilmektedir. Ancak önümüzdeki aylarda indirimler gelebilir. Sık sık yağ kullanıyorsanız birden fazla alıp muhafaza edebilirsiniz.

Bim sole yağMiktarı:sole yağ fiyatı
Bim Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatı 20235 LT172 TL
Bim Orkide Ayçiçek 5 LT Yağ Fiyatı5 LT168 TL
Sole Ayçiçek Yağı1 LT34,9 TL
Abalı Ayçiçek Yağı2 LT77,5 TL
Bim Sırım Zeytinyağı Riviera2 LT110 TL
Sırım Sızma Zeytinyağı1 LT56,5 TL
Sole Ayçiçek Yağı5 LT165 TL
Biryağ Ayçiçek Yağı2 LT118,5 TL

Çeşitli kampanyalar olduğundan fiyatları anlık görmek oldukça zordur. Kasiyerlerden fiyat teyit edilebilir. Tabloya bakıldığı zaman bim sole yağ fiyatı diğer yağlara nazaran avantajlıdır. Sole yağ bim üzerinden satılmaktadır. Başka marketlerde bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir