İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

bim stanley termos fiyatı

bim stanley termos fiyatı çeşitli ürün grupları ile herkese hitap etmeyi başaran bim, termos satışı yapmaktadır. Detaylara değinirken termos hakkında ki düşüncelerimizi ve kullanıcı yorumlarını da ekleyeceğiz. Bim stanley termos fiyatı özellikle kampanya dönemlerinde düşük fiyatlara satılmaktadır. Bu sebeple sıkça takipte bulunarak geldiği hafta hemen almanız gerekebilir. Stoklar sınırlı olduğu için her mağazada belli adet bulunmaktadır.

bim stanley termos fiyatı

Kullanım koşullarına göre oldukça dayanıklı çelik gövdeden oluşmaktadır. Mat renkleri ile alternatif sunmaktadır. Dış ortamda kullanıldığından malzemesi sağlamdır. Bu markanın çeşitli termos ürünleri de var. Ancak bim’e gelen stanley termos kamp ve dağcılar için bile oldukça performanslı üründür. Bim aktüel her hafta cuma günü ürün getirmektedir. Dönemsel bazda da bu ürün cuma günü raflarda yerini alabiliyor. Özellik olarak oldukça pratik dizayn edilmiştir. Üst kısmı bardak olarak kullanılabilmektedir.

  • 28 saat sıcak su muhafazası
  • 26 saat soğuk su koruma
  • Sızdırmaz yapı
  • 1,3 litre hacim

Özellikleri oldukça memnun edicidir. Kullanıcıların dikkat etmesi gerekenlerden biriside garantisi. Stanley termos ömür boyu garantilidir şeklinde satılır. Merak edilen ise bim stanley termos fiyatlarıdır. 2023 yılına girdiğimiz bu dönemde fiyat değişimleri elbet olabilmektedir. Ancak yine de fiyat performans ürünü diyebiliriz. Diğer mağazalara göre indirimli satılmaktadır.

  • bim stanley termos fiyatı 499 tl’den satılmaktadır.

Alıp kullananlar iade ile uğraşmamaktadır. Çünkü eksi yönü yok denecek kadar kaliteli termoslardır. Sizde termos arayışı içindeyseniz muhakkak alıp deneyimleyebilirsiniz.

Diğer yazımız olan bim fıstık ezmesi fiyatı başlığına da bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir