İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim turşu fiyatları

Bim turşu fiyatları Halkın neredeyse tamamının severek tükettiği turşu hakkında araştırma yaptık. Bim’de satılan turşular için fiyatların ne kadar olduğuna daire açıklamaları gerçekleştireceğiz. Hazır turşular, evde yapmak istemeyen veya lezzetini tutturamayanlar için oldukça iyi seçenektir. Fabrikada el değmeden üretildiğinden her öğün yiyebileceğiniz bim turşusu için detaylara göz atalım.

bim turşu fiyatları

Sağlık açısından bakacak olursak grip, nezle gibi hastalıkların olduğunda turşu tüketmek enerji vermektedir. İçerisinde bulunanlar ve vitaminler güçlendirmektedir. Karışık turşu veya kornişon turşu alıp cam kavanozlarda muhafaza edebilirsiniz. Turşu yapımında tuz kullanılmaktadır, ilave edilmektedir. Hastalığınız varsa veya tuz sizi etkiliyor ise turşu tüketimini minimum seviyeye indirin. Yazıda geçen bim turşu fiyatları bilgisi 2023 yılını kapsamaktadır. Çeşit çeşit, farklı boyutlarda turşular satılmaktadır. Markete gittiğiniz zaman reyonlarda salatalık turşusu, kornişon, karşılık turşu bulunmaktadır.

Bim turşu fiyatları

Yemeklerin yanında kullanabilirsiniz. Örneğin akşam kurufasülye ve pilav var ise bim turşu alıp yiyebilirsiniz. Biber turşusu da et yemeklerinin tavuk yemeklerinin yanında yenebilir. Damak tadı kişiye göre değişir fakat yoğun ya da rahatsız edici değildir. Bim turşu fiyatları diğer benzeri marketlerde bulunan ürün kıyaslaması yapıldığında daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Kavanozda olması sebebi ile uzun süreli saklanabilir.

  • Bim fıçı Acı Biber Turşusu 9,75 TL
  • Bim jalepeno Turşu fiyatı  12,95 TL
  • Bim Biberiye Turşu Fiyatı 13,75 TL

Direk olarak hazır almanın avantajı oldukça fazladır. Evde yapmaya çalıştığınız zaman hem uzun uğraş gerektirmektedir hemde daha fazla para harcamış olursunuz. Kıvamını tutturmak tadını ayarlamak zor bir iştir. Bu ürünler bir çok aşamadan geçer. Hijyenik olması, sağlık açısından olumsuzluk bulunmaması turşuların tazeliği korunmaktadır. Eğer market alışveriş listenizde bim turşu fiyatı ne kadar diye soruyorsanız yazımızı referans alabilirsiniz.

  • bim salatalık turşusu fiyatı 10,75

Bim turşuları Galle markası ile satılmaktadır. Zaman zaman farklı markalarda gelmektedir. Ancak bim turşu fiyatları yazılırken Galle markası üzerinden ele alınmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir