İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bim yufka fiyatı

Bim yufka fiyatı kadınların hamur işi, börek, baklava gibi yapması zor olan şeyler için kullandığı yufkadan bahseceğiz. Özellikle bim’de satılan ürünlere yoğun ilgi gösterilmektedir. Fiyatlarının diğer marketlere göre uygun tutulması bunun en büyük sebebidir. Yazımızda yer alan bim yufka fiyatı için hazırladığımız içerik, güncel fiyatları yansıtmaktadır. Kasadan, çalışanlardan ve etiketlerden yararlanılarak yayınlanmıştır.

Yufka açılırken kullanılan un oldukça önemlidir. Her hamur işi için farklı un kullanılması gerekiyor. Örneğin evde börek yapacaksanız böreklik yufka almanız gerekir. Aksine özel günler için misafiriniz için baklava yapmayı düşünüyorsanız bim baklavalık yufka alınması önerilir. Mağazaları incelediğimiz zaman bim yufka fiyatı için farklı etiketler görülmektedir. Bunun sebebi de yufka çeşitliliğinden kaynaklanır.

 • Böreklik yufka
 • Conex yufka
 • Baklavalık üçgen yufka

Bim yufka fiyatı

Marketlerin fiyat karşılaştırmalarına bakıldığı zaman en ekonomik olan bim çıkmaktadır. Yufkalar hakkında nerelerde kullanabileceğinizi özetleyip bilgi vermek istiyoruz. Üçgen yufka conex markası ile satılmaktadır. Üçgen yufkayı kullanırken kalem börek sarabilirsiniz. Tercihinize göre peynirli, patatesli, ıspanaklı kalem börek yapabilirsiniz. Sabah kahvaltısı, öğlen veya akşam yemeği için çayın yanına iyi seçenek olabilir. Ayrıca ince yufka çeşitleri ile lavaş dürüm veya çiğköfte dürüm de yapabilirsiniz.

Bim böreklik yufka fiyatı 2023

Unlum markası ile bim’de satılmaktadır. Ev hanımları genelde bunu tercih ediyor. Börek yapmak için çok ince açılmamış olan yufkaya ihtiyaç vardır. Fırında pratik şekilde börek yapmak istiyorsanız bim böreklik yufka satın alabilirsiniz.

 • Yufka 1 KG: 22.50 TL
 • Connex Üçgen Yufka 360 G: 19,90 TL
 • BİM Connex Üçgen Yufka 360 Gram Fiyatı: 14 TL 
 • BİM Connex Günlük Yufka 1 Kg Fiyatı: 22 TL 
 • BİM Connex Üçgen Yufka 350 Gram Fiyatı: 15 TL  

Eğer sizde evde yufka açmak ile vakit kaybetmek istemiyorsanız bim yufka alıp kolayca istediğiniz ürünü çıkarabilirsiniz. İlginizi çekebilecek diğer yazımız olan bim lahmacun fiyatı

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir