İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boop alaçatı

boop alaçatı İzmir Çeşme Alaçatı’da yer almaktadır. Konum olarak bakıldığı zaman oldukça verimli bir alan üzerine kurulmuştur. Bu işletme hakkında merak edilenler oldukça fazla. İlk olarak söyleyeceğimiz ise Ezgi Mola’ya ait olmasıdır. Şaşırtıcı olarak karşılayabilirsiniz fakat doğru. Kendisi sosyal medya üzerinden de duyurusunu yapmıştır. 

Boop alaçatı

Kışın bölgede hareketlilik olmadığı için kapalı. Fakat sezon dönemi içerisinde oldukça eğlenceli bir dönem geçirmektedir. İnsanlar sadece İzmir’den değil, İstanbul Ankara hatta ülkenin dört bir yanından gelenler olmaktadır. Detayları verirken boop alaçatı hakkında fiyatlar da merak edilmektedir.

  • Canlı müzik
  • Dj
  • Kokteyl
  • Eğlence
  • Özel loca
  • Yemek ve aperatifler

Boop alaçatı giriş ücreti 2023

Mayıs ayından sonra açılması planlanmaktadır. Mekana gündüz girişler olduğu gibi sadece akşam eğlenmek amacı ile de gidilebilmektedir. Oldukça nezih, taşkınlık çıkartılmayan bir mekan diyebiliriz. Garsonların çalışanların ilgisi olumlu yönde. Peki buraya giriş ücreti ne kadar? Boop alaçatı giriş ücreti 2023 için 300 TL olmasını bekliyoruz. Bu ücrete 1 adet soft içecek verilmektedir. Bilgi değişir ise ya da giriş ücretleri hakkında günceleme yayınlanır ise sizlerle paylaşıyor olacağız. ( geçen sezon giriş ücreti alınmamaktaydı ) İçeride yeme içme koşulu bulunuyor.

Alaçatı, Hacımemiş, 35930 Çeşme/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir