İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ciğerci Apo Fiyat

Ciğerci Apo Fiyat

İzmir Bayraklı’da faaliyet göstermektedir. Yıllardır bu işi yapan, emek veren ustaları ve işletmecisi ile beğeni toplamıştır. Yazımızın devamında inceleyeceğimiz konu ise ciğerci apo fiyat listesi olacaktır. Ne kadara ne yenir gibi sorulara yanıt bulacağınız makalemizde şiş fiyatları, ciğer fiyatları araştırılarak yazılmıştır. Bayraklı Ciğerci apo fiyat için okumaya devam edin.

Dana ve kuzu ciğer olarak iki çeşit olmaktadır. Ancak kuzu olarak yapıldığı zaman yumuşak olur. Her ikiside bizce lezzetli. Tercihler farklı olabilmektedir. Mekan ulaşım açısından son derece iyi konumda diyebiliriz. Otobüs ile gidilebilir, özel araç ile gidildiği zaman otoparkını kullanabilirsiniz. 2022 yılında yine dolu dolu müşterisi ile sosyal medyada da görünmektedir. Yeni yılda da şüphesiz lezzeti ile müşterilerine gerçek ciğer tadını verecektir. Asıl soru ise ciğerci apo menüciğerci apo menü fiyatları olmaktadır. Gitmeden fikir edinerek bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Baştan söylemek istediğimiz verdiğiniz ücreti hak eder, karnınızı doyurursunuz.

Ciğerci apo menü fiyatları

Burada ürün çeşitliliği oldukça fazla. Mezeler, yan ürünler, tatlılar ve çorbalar.. Aklınıza gelebilecek her şey bulunmaktadır. Fakat isminden de anlaşılacağı üzere ciğeri meşhur. İlk defa yiyenler bile beğenmektedir.

 • Tam Porsiyon ciğer fiyatı 120 tl, Yarım Porsiyon 85 ₺
 • Çöp şiş 120 tl

 

 • Ciğer Dürüm70 ₺
  Et Dürüm70 ₺
  Adana Dürüm70 ₺
  Yürek Dürüm70 ₺
  Tavuk Dürüm70 ₺
  Köfte Menü115 ₺
  4 Kişilik Karışık Kebap700 ₺
  Kişilik Karışık Kebap900 ₺
  Kişilik Karışık Kebap1400 ₺
  İçli Köfre Adet30 ₺

İzmir’de olan bu mekan Mersinli Ciğerci Apo olarak bilinmektedir. Rezervasyon yaptırmadan gidebilirsiniz. Ancak haftasonları yoğun olabilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir