İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

çiğköfteci ali usta fiyat

çiğköfteci ali usta fiyat İstanbul Sirkeci’de bulunan Ali Usta, fenomen haline geldi. Yıllardır bulunduğu konumda hizmet veren çiğköfteci tavırları ve muhabbeti ile müşterileri çekmeyi başarmaktadır. İnternet üzerinde oluşan videoları, hareketleri çiğköfte dükkanının önünde kuyruklar oluşturmaya başlamıştır. Peki kimdir Ali Usta? Çiğköfteci ali usta fiyat bilgisi için yazımızı inceleyebilirsiniz.

çiğköfteci ali usta fiyat

Burada yapılan çiğköfte bulgur ile yapılmaktadır. Dürüm ve porsiyon olarak satılmaktadır. Ali usta ve ekibi günlük olarak çiğköfte tezgahına koymaktadır. Zaten çok fazla satış olduğu için günlük taze bulabilirsiniz. Fakat sıra beklemeyi göze almanız gerekmektedir. Çevre ilçelerden hatta şehir dışından gelenler olmaktadır. Muhabbeti ve kendine has tavırları ile de ilgi odağı olmuştur.

Çiğköfteci ali usta dürüm fiyatı

Burada çok tercih edilen dürüm olmaktadır. Ebat olarak ve içindeki malzeme olarak dolu dolu doyurucu diyebiliriz. İçerik çiğköfteci ali usta fiyat

  • Dürüm çiğköfte
  • Porsiyon
  • Kilo ile satış

Ali usta çiğköfte fiyatı 2023

Aşağıda yer alan görselde çiğköfte fiyatının eski olduğunu iletmeliyiz. Güncel fiyatı paylaşacağız. En son gittiğimiz zaman dürüm fiyatı 18 TL idi. Ancak piyasaya göre daha bol ve daha ucuz olduğunu şimdiden net şekilde ifade edebiliriz.

çiğköfteci ali usta fiyat

Adres: Hobyar, Muhzirbaşı Sk. No:6, 34112 Fatih/İstanbul

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir