İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dharma beach club giriş ücreti

Dharma beach club giriş ücreti Çeşme’nin enleri arasına girmeyi başaran plajlardan birisidir. Dharma beach, yazın sezon içerisinde binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Denizi ve plajı oldukça temiz yüzmek ve eğlenmek isteyenler için son derece iyidir. Burası Mayıs ayında kapılarını açıp Ekim ayı sonuna kadar devam etmektedir. Merak edilen ise dharma beach club giriş ücreti olmaktadır. Kişi başı ne kadar ücret ödenmeli, 2023 fiyatları ne birlikte bakalım.

Dharma beach club giriş ücreti

Sezonda neredeyse %100 doluluk oranı ile devam etmektedir. Çalışanlar, deniz, kum ve eğlence hepsi bir arada diyebiliriz. İçeriye girişler bay bayan eşitliği sağlanarak yapılıyor. Diğer anlamda ise damsız alınmadığını söyleyebiliriz. Eşiniz ile veya sevgiliniz ile gidebilir arkadaş grubunuzla giriş yapabilirsiniz.

  • Dharma beach club giriş ücreti 300 TL’dir. Kişi başı fiyat verilmiştir.

Buraya gittiğiniz zaman yeme içme dahil gün boyu ortalama ödeyeceğiniz tutar 1500 lira civarıdır. Giriş ücretleri alındıktan sonra şezlong ve şemsiye verilmektedir. Fakat içerde yer alan bölümlerden içecek ve yemek kısımları dışında yemek sokmak yasak. Girişte yiyecek ile giremediğiniz için öğle yemeğine de para vermek gerekiyor. Harcama limitine göre değişse de 2 kişi dharma beach’de 1500 liranın altında harcamak pek mümkün değil. Şunu da belirtmekte fayda olacak, denizi gerçekten harika. Mavi bayrak alan yerler içerisinde olup dharma beach giriş ücreti 2023 ödemesi sonrası eğleneceğinizi söyleyebiliriz.

Dharma beach giriş ücreti 2023

Loca kiralamak isterseniz günlük localar 1000 TL’den başlıyor. Localarda ise harcama limitleri konulmaktadır. Yani sadece bu ücreti vermek yetmiyor locada yeme içme bölümü içinde harcama yapılmalıdır. Dharma beach giriş ücreti 300 lira olup localar 1000 tl’dir. Gitmeden önce rezervasyon da yaptırmalısınız.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir