İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dönerci şahin usta menü fiyatları

Dönerci şahin usta menü fiyatları İstanbul’un en bilindik dönercileri arasında gösterilmektedir. Yaptığı et döner ile ün kazanmış olan Şahin usta yıllardır bu işi hakkıyla yapanlardan. Bu yazımızda İstanbul’a gelen, burada olup merak edenler menüleri görebilir. Önceden fikir sahibi olarak mekana gidebilirsiniz. Peki dönerci şahin usta menü için neler bulunuyor? Bu kadar popüler olmasının sebepleri neler hep birlikte inceleyelim.

Dönerci şahin usta menü

Kapalı çarşı’ya yolunuz düşerse buraya uğrayabilirsiniz. Oturmak veya yer bulmak gibi düşünceniz olmasın ayaküstü döner yemek için gidilmektedir. Hem oldukça kalabalık hemde hızlıca bitirip yolunuza devam edebilirsiniz. Şahin usta burada 10 yılı aşkın süredir dönercilik yapmaktadır. Devasa boyuttaki döneri gün içinde hızlıca tükenmektedir.

Dönerci şahin usta fiyat

En son geçen sene gittiğimizde 80 liraya yarım ekmek döner yemiştik. Dönerci şahin usta 2023 fiyatı için araştırma yaptığımızda güncel durum 140 tl olduğunu öğrendik. Lezzeti konusunda tartışma yapılmadan gerçekten iyi olduğunu herkes söylüyor. Sıra bekleyip mis gibi kokusu ile şahin usta’dan döner yenilir. Tabi kişilerin ekonomik anlamda ki bütçelerine göre fiyatı tartışılır.

  • Dönerci şahin usta fiyatı 2023 140 TL’dir.

Eğer sizde gitmek isterseniz adresi aşağıya bırakıyoruz.

Address: Mollafenari, Kılıçcılar Sk. No:5, 34120 Fatih/İstanbul

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir