İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

dönerci vedat usta fiyatları

dönerci vedat usta fiyatları lezzetli et döner yemek isteyenlerin uğrak mekanlarından birisi. Fiyat konusunda merak edilenleri yazarak güncel bilgileri aktarıyoruz. İzmir Bornova ve istinye park’da şubeleri bulunan dönerci vedat menü için sayfamızı inceleyiniz. Bornova’da başlayan bu yolculuk ülkenin genelinde popüler hale gelmiştir. Çünkü eti oldukça iyi marine edip pişiriyorlar. Fiyat performans açısından da her kesime hitap ettiğini belirtebiliriz. Peki dönerci vedat usta fiyatları nedir? Et döner yemek istediğiniz zaman hesap ne kadar tutar?

dönerci vedat usta fiyatları

İşletme kendisini Türkiye’nin en iyi dönercisi olarak nitelendirmektedir. Bu güven duygusu aslında iyi yorumlanabilir, işlerini iyi yaptıklarını, iyi olduklarını göstererek hareket ediyorlar. 1996 yılında kurulan Vedat usta önderliğinde hizmetini başlatan mekan, et dönerde lezzet odaklı ilerlemektedir.

Dönerci vedat usta menü

Kendileri imalathanelerinde gösterdikleri özen ile müşterilerini memnun etmektedir. Son derece titiz hijyenik ortamda et döner yapılmaktadır. Videoda et dönerin hazırlanışını da görebilirsiniz.

dönerci vedat usta fiyatları
dönerci vedat usta fiyatları

Dönerci vedat usta menü fiyatları 2023 yılı içinde ne kadar oldu? Yemek siparişi vermeden önce araştırılan bu fiyat bilgisini sizin için araştırdık.

  • Dönerci vedat et dürüm 90 TL
  • Dönerci vedat porsiyon et 220 TL
  • 100 gram et döner 100 tl
  • 200 gr vedat döner 200 tl

Şubelerde ki fiyat listesi yayınlanmıştır. Gerçek et, son derece kaliteli pişirilen et yemek için tercih edebilirsiniz.

TELEFON NUMARASI

Altındağ: (0232) 458 41 84
İstinye: (0232) 683 20 36

ADRES

Altındağ Şube: Koşukavak, 4240. Sk. no.4/A, 35080 Bornova/İzmir
İstinye Şube: Bahçelerarası, Deniz Feneri Sokak No:3, 35330 Balçova/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir