İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eyvan kebap fiyatları

Eyvan kebap fiyatları son dönemde Bayraklı’da bulunan mekanların sayısı arttı. Elbette talep olduğu için bu artış hizmet sektöründe hareketlilik sağlamıştır. Kebapçılar, et yenilen güzel kaliteli mekanlar burada bulunmaktadır. Çalışan sayısınında yükseldiği bu bölgede kebap yemek isteyenlere öneride bulunacağız. İzmir eyvan kebap fiyatları için hazırlanan yazımız yayınlanmıştır.

eyvan kebap fiyatları

Eyvan kebap fiyatları

Burada genel olarak adana ve urfa bölgesine ait kebaplar bulunmaktadır. Ancak işletmenin beğenilen menülerini genişletmesi oldukça başarılı hamle oldu. Çünkü eyvan kebap denildiği zaman diğer çorba, lahmacun gibi yiyeceklerde tercih edilmektedir. Şuan satışta olan menüler nelerdir? Eyvan kebap fiyatları listesi 2023 yayınlanmıştır. Gidecek olanlar listeden seçim yapabilir.

  • Adana kebap
  • Urfa Kebap
  • Siverek patlıcanlı kebap
  • Beyti
  • Kuzu sırt

Eyvan kebap menü 2023

Güncel olarak yayınlanan fiyatlar bu şekildedir. Fiyat değişimleri olabilmektedir. Bu sebeple işletmeden teyit etmeniz faydalı olacaktır. Sitemizden kolayca erişim sağlayıp ön bilgi alabilirsiniz. Söylediğiniz menünün yanına çeşitli ikramlar gelmektedir. Sadece ikramlar bile doymanıza yeterebilir oldukça fazla geliyor.

eyvan kebap fiyatları
Ürün AdıbirimFiyat
adana kebap dürümtek lavaş70TL
1,5 Porsiyon adana kebapbuçuk165TL
Beyti kebapbuçuk180TL
Ciğerporsiyon110 TL
Kemikli kaburgaporsiyon130 tl

Mansuroğlu Mh. 286/4 Sk. No:2/A Bayraklı / İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir