İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

File market maaşları

File market maaşları şubeleri ile giderek büyüyen bir market zincir. Fiyatları ve getirmiş olduğu ürünler ile dikkat çeken file market, 145 mağaza ile devam ediyor. Mağazalaşma ve şube sayısının artması ile personel ihtiyacı da doğmaktadır. Bu sebeple çalışan ilanları, personel iş ilanları da yayınlanıyor. Merak edilen konu ise file market maaşları ne kadar? Asgari ücret oranında mı maaşlar veriliyor yoksa farklı maaş skalası mı var araştırdık.

Marketler çalışma koşulları olarak yorucu diyebiliriz. Sadece file market için değil genel itibari ile böyledir. Sabah erkenden açılır gün bitimine doğru da kapanır. 12 saate varan çalışma süreleri de fiziksel iş sebebi ile yorucudur. Ancak imkanlar ve yan hakları da değerlendirerek file market maaşları konusunda fikir edinebilirsiniz.

File market maaşları

Sitemizde ele aldığımız bilgiler tamamen ön bilgiler içerir. Net kesin ifade edilmediği gibi en doğru kaynak file market ik diyebiliriz. Gelelim maaşların ortalama bilgisine. 2023 yılının temmuz ayından sonra yapılan zam ile asgari ücret 11,400 TL oldu. Bu rakam daha önce 8500 TL olarak hesaplanıyordu. Yani sigortalı çalışan ve tam zamanlı olan personellere minimum 11400 TL maaş verilmelidir. Maaşlar belirlenirken, personelin tecrübesi başta olmak üzere şirket içinde ki pozisyonu önemlidir.

  • File market kasiyer maaşı 12500 TL ( başlangıç. )
  • File market kasap görevlisi maaşı 14500 TL
  • File market temizlik görevlisi maaşı 2023 12000 TL
  • File market müdür yardımcısı maaşı 14500 TL
  • File market mağaza müdürü maaşı 2023 16500 TL

Listeye göre maaşları görebilirsiniz ancak bu tutarlar ortalamadır. Yeni işe başlayanlar baz alınarak maaş hesabı yapılmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir