İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

gaziemir optimum sinema fiyatları

gaziemir optimum sinema fiyatları her ne kadar online sistemler çıksada sinemaseverler gitmeye devam etmektedir. O atmosfer, ses sistemi gerçekten farklı. Bu yazımızda gaziemir optimum’da bulunan sinema salonları için bilgi vereceğiz. Yazı, giriş fiyatlarından oluşacaktır. Son dönemde artan maliyetler film sektörünü de etkilediğinden bazı değişiklikler söz konusu diyebiliriz.

gaziemir optimum sinema fiyatları

Arkadaşınız ile veya aileniz ile hafta içi, hafta sonu etkinlik planlayabilirsiniz. Bunların ilki sinemayı akla getirmektedir. İzmir Gaziemir optimum avm’de oldukça büyük bir sinema var. Yeni anlaşma ile paribu cineverse firması ile yayın yapmaktadır. Resmi sayfasından diğer salon bilgilerini ve filmleri rahatlıkla görebilirsiniz. paribu cineverse

Hangi filmlerin geldiğini de dönemsel olarak kontrol edebilirsiniz. Gelen filmler talep ve yoğunluğa göre gişede 1 ay kalabilmektedir. Gaziemir optimum sinema fiyatları 2023 yılında tek kişi 78 TL 3D izleme keyfi.

gaziemir optimum 3d sinema salonu

gaziemir optimum sinema fiyatları 2023

Öğrenci ve normal ücret tarifesi bulunmaktadır. Bu açıdan araştırdığımız zaman filmlerin 3d ve imax özellikleri de devreye girmektedir. Örneğin son dönemde popüler olan ve 3d izlenen avatar filmi 78 tl, 72 tl bandından satılmaktadır.

  • Normal bilet 63 TL
  • Sinema günleri 53 TL

Önceden siteden bakıp kampanyaları takip edebilirsiniz. Fazla alımlarda grup indirimleri yapılmaktadır. İletişime geçerek kişi sayısına göre fiyat alabilirsiniz. Gaziemir optimum sinema fiyatları ise yeniyıl dönemi ile bu ücretlendirmeye girmiştir. Güncel fiyat değişir ise sitemizden de yayınlanacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir