İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Guhem giriş ücreti 2023

Guhem giriş ücreti 2023 Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından tübitak işbirliği ile kurulmuştur. Tesis 13.000 metrekarelik alan üzerine inşaa edilmiştir. GUHEM; BTSO ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) ortaklığı, Bursa Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde hayata geçirmiştir.

Guhem giriş ücreti 2023

Havacılık ve uzaya karşı ilginiz varsa gerçekten inanılmaz bir yer. Teknoloji ile uzayı birleştiren tesis içerisinde farklı atmosfere sahip bir çok makina, cihaz bulunuyor. Merak edilen konu ise Bursa’da ki guhem giriş ücreti 2023 ne kadar? Kişi başı ve aile olarak ziyarete açık olan yerde ücretlendirmeler şuan için makul diyebiliriz.

Ziyaretini Planla!

Merkezimizi Pazartesi günleri hariç 10.00-17.30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. 16.30’da gişemiz kapandığı için yeni ziyaretçi alınmamaktadır.

Grup randevuları için (0224) 211 30 04 numaralı iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.
-Yetişkin Bilet: 49 TL
-Öğrenci ve Öğretmen Bilet: 29 TL
*4 Yaş ve altı ziyaretçilerden ücret alınmaz.

Merkezimizde yer alan özel simülatör deneyimleri için ek ücret ödenmesi gerekmektedir.
-Havacılık Simülatörü: 140 TL
-Çok Eksenli Simülatör: 140 TL
-Çocuk Galerisi: 140 TL
-VR ile Ay Yürüyüşü Simülatörü: 200 TL

Guhem içerisinde yer alan eğitim ve öğrenme kamplarını keşfedebilirsiniz.

Uzay BilimleriUzayın tanımı ve uzay bilimlerine giriş. Uzay uçuşlarının tarihi, gelişimi, roket türleri, yakıtlar ve roketlerin fiziksel özelikleri. Uydu yörüngelerinin türleri. Kullanım amaçlarına göre uzay araçları. Ay’a ve gezegenlere insansız ve insanlı uçuşlar. Uzay araştırmalarının sosyolojik etkisi, uzay yerleşim alanları, uzay hukuku. Gelecek için planlanan uzay çalışmaları.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir