İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hakan Çorba Menü Fiyat listesi

Hakan çorba menü fiyat listesi için hazırlanan içeriğimiz yayınlanmıştır. İzmirliler çorba kültürüne oldukça alışkın diyebiliriz. Haftasonları veya yemeğe çıkmak için direk çorbacıya gidip lezzetli ürünlerin tadına bakılabilir. Tabi burada etli, tavuk sulu ve yöresel çorbalar önemli. Standart yemekhane kültüründe yer alan mercimek, ezogelin gibi çorbalar da oldukça değerlidir. Ancak çorba içmeye hakan çorba menü araştırması yaparak gitmek istiyorsanız detaylıca bakmanız gerekiyor.

Hakan çorba menü

Listeden seçip karar vermek zor olabilir. Çünkü her biri lezzet açısından iyi.

  • Ayak
  • paça
  • kelle paça
  • karışık

Peki burada çorba içmek istediğiniz zaman yanında meze vs geliyor mu? Hakan çorba menü fiyatları içerisinde ek olarak dilimlenmiş ekmek verilmektedir. Ayrıca meze bulunmuyor. Zaten çorba içenler bilir burada çorbanın tadına varmak için mezeye ek ürüne ihtiyaç yok. Tadını almak için sadece hakan çorba’dan seçim yapmak yeterlidir.

Hakan çorba fiyat

haka hakan çorba menü

Fiyat listesi için gördüğünüz gibi 2022 yılındaki son verilerdir. Ancak mekana gittiğiniz zaman veya öncesinde teyit etmekte fayda var. İşletmeler zaman zaman fiyat değiştirebiliyor. 2023 yılında hakan çorba fiyatı da değişebilir.

Mithatpaşa Cad. No:22/22 Balpa İş Mrk. Balçova – İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir