İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ikea isveç köfte fiyatı

ikea isveç köfte fiyatı ev ve yaşam üzerine bir çok ürün bulunduran dev alışveriş sistemi. Ülkemizde de bazı şehirlerde bulunmaktadır. Geniş alan üzerine kurulu olan ikea, mobilyadan banyo malzemelerine, salon takımlarından ofis mobilyalarına kadar farklı ürünleri satmaktadır. Genelde ikeaya alışveriş için gidiliyor doğru. Ancak ikea çıkış noktasında yer alan restoran içerisinde ikea isveç köfte satılmaktadır. Kendilerine özgü sos ile servis edilmektedir. Gerçekten son derece lezzetli, fiyatı uygundur. Ikea’ya yolu düşenler muhakkak isveç köfte yemeli.

ikea isveç köfte fiyatı

ikea isveç köfte fiyatı

8li ve 12 li olarak satılmaktadır. Yanında verilen pilav ve sebze salatası ile sunulmaktadır. Sürekli olarak tüketim yapıldığı için günün her saati alabilirsiniz. İsveç köfte olarak geçmesinin sebebi o bölgeye ait sos kullanılmasından kaynaklıdır.

  • ikea isveç köfte 12li fiyatı 72 TL

ikea isveç köftesi fiyatı 2023

Fiyat değişimlerini takip ederek yazımızı hazırladık. Şuan ikea mağazalarına gidip isveç köfte yemek isterseniz menü fiyatı 8’li 47 TL, 12’li 72 TL olarak satılmaktadır. Bu fiyata içecek dahil değildir. Dilerseniz gazlı içecek aldıktan sonra sınırsız şekilde tekrar doldurabiliyorsunuz. Örneğin 10 lira ücret ile aldığınız cola bittikten sonra tekrar doldurulabilir. Lezzetini sosundan almaktadır. Sos için kullanılan nişasta, un, karabiber ve krema ana ürünlerdir. Ikea şubeleri şuan İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa’da bulunmaktadır.

Evde yapmak istediğiniz zaman ikea içinde bulunan marketlerde dondurulmuş halde paketli köfteler bulunmaktadır. Alıp hızlıca kızartarak yiyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir