İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kafe pi alaçatı giriş ücreti

Kafe pi alaçatı giriş ücreti Alaçatı’nın en iyi mekanları arasında gösterilen yerden bahsedeceğiz. Şüphesiz yaz aylarında yoğun ilgi gören işletmeler eğlence ve deniz konusunda da iyi olmalıdır. Özellikle İzmir’in sıcağında plajı iyi olan, denizi temiz olan yerlere gitmek isteniliyor. Araştırma yaparken bunlar göz önünde bulundurulurken birde kafe pi alaçatı giriş ücreti sorulmaktadır. Sonuçta herkes bütçesine göre hareket edip eğlenmek ister. Çeşme alaçatı tatilciler için mükemmel bir bölgedir. Fakat ücretlerin düşük olmadığını söylemeliyiz. Kaliteli hizmet ve gerçekten eğlenceli,güzel saatler geçirmek istiyorsanız ekonomik anlamda bütçeyi biraz arttırmalısınız. Kafe pi konsept olarak dj, canlı müzik, parti, aktiviteler düzenlemekteid.

Kafe pi alaçatı giriş ücreti

İçeride harcama limiti konulmaktadır. Yeni sezonda döneminde Mayıs- Eylül ayları arasında harcama limiti vardır. Kafe Pi Alaçatı, İzmir’in Çeşme ilçesinde yer alan popüler bir kafedir. Alaçatı’nın tarihi atmosferi içinde modern tasarımıyla dikkat çeken bu kafe, kahve çeşitleri, tatlıları ve hafif yemekleriyle ünlüdür. Ayrıca canlı müzik performansları da düzenlenmektedir. Kafe Pi Alaçatı, özellikle yaz aylarında turistler ve yerli halk tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen bir mekandır.

Kafe pi alaçatı giriş ücreti 2023

  • kafe pi alaçatı giriş ücreti 300 tl olarak belirlenmiştir.

İçeriye girdikten sonra yeme içme bölümlerinden harcama yapılması gerekmektedir. İşletmeye damsız giriş olmuyor. Son derece elit ve üst düzey mekanlar arasında gösterilen yerdir. Eğer sizde yazın çeşme alaçatı’da eğlenmek denize girmek istiyorsanız kafe pi alaçatı’ya uğrayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir