İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kartal büfe menü fiyatları

Kartal büfe menü fiyatları İzmir’de karışık sandviç denildiğinde akla burası geliyor. Şüphesiz senelerdir dolu dolu karışık sandviç yapan Kartal büfe, bu işin popüler hale gelmesini sağlayan öncü mekanlardandır. İzmir’li olanlar, şehir dışından gelenler uğrayıp bu lezzetin tadına baktıktan sonra başka yerde yemiyor. Şarküteri ürünlerinin kaliteli olması, anlık pişirilip servis edilmesi son derece önemlidir. Çamdibi’nde olan mekan günün her saati yoğun oluyor. Ailecek gidenler, arkadaş grupları ile gidenler.. Kısacası her kesim burada yapılan karışık sandviçi seviyor.

Kartal büfe menü fiyatları

Hem görsel olarak hemde porsiyon büyüklüğü olarak doyurucudur. Fiyat açısından da diğer mekanlara oranla uygun diyebiliriz. Kişi başı 100 liraya tıka basa doyurucu menü alabilirsiniz. Duble karışık seçeneği oldukça büyük.

  • Kömürde sandviç fiyatı kartal büfe’de 80 TL
  • Kartal büfe sandviç fiyatı 1 içecek dahil 95 TL
  • Duble karışık sandviç 90 TL

Fiyatlar günceldir. 2023 yılında gittiğimiz ve deneyimlediğimiz bu mekan otogar tarafına yolu düşenlerin uğradığı mekanlar arasındadır. Eğer sizde çamdibi güzergahından geçecek olursanız kartal büfe menü için göz atabilirsiniz. Sitemizde fiyat değişimleri olduğunda güncellenmektedir. Kartal büfe menü fiyatları da zam gelmesi halinde güncel tutuluyor.

Kartal büfe sandviç fiyatı

Kömür ateşinde pişirilen sandviç, hamburger ekmeğine veya kumru ekmeğine yapılıyor. Tercihe göre sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sandviç içinde sucuk, salam, sosis ve eritme kaşar konuluyor. Her masada ketçap mayonez ve turşu bulunmaktadır.

Gazi Osman Paşa, 72, 5227. Sk., 35090 Bornova/İzmir

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir